• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejna nowość Herpy i jednocześnie kolejny model z Hamburga:), przy okazji taka ciekawostka;
często mi się zdarza kupić model jak to się mówi "spod igły", ten jest pierwszym modelem po wyjęciu którego musiałem wietrzyć pokój,
nie wiem jakiego lakieru Herpa tam użyła, być może chcąc się zbliżyć do ideału model był malowany na tej samej linii co oryginał:niepewny:
HH14 MB Actros Pfaff Hamburg.
https://flic.kr/p/2hQJSMP
DSC_0001.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0008.jpg
DSC_0011.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Wyszedł dobrze, aż szkoda nie dodać kilku drobiazgów. Dobrze, że już na kamerach jak 1:1.
Coraz bardziej kiełkuje we mnie myśl aby powrócić do dłubaniny, kiedyś podrasowywałem bohuny z zestawów startowych Piko i ludzie na allegro
byli zadowoleni, teraz mam kilkanaście lat starsze oczy i trzeba by było znów coś poćwiczyć.
Najtrudniejszym zadaniem będzie wynegocjowanie przestrzeni warsztatowej z moją Panią, przypomina to trochę negocjacje pokojowe na bliskim wschodzie:LOL:, albo się uda, albo się konflikt rozszerzy:ROFL::ROFL:
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Najpierw wzbudź potrzeby, może zapytaj żonę czy nie ma do naprawy jakiejś biżuterii. Później sama będzie nalegać na taki kątek, po pewnym czasie jak zauważy, że znikasz tam na wiele godzin to będzie wojna, ale co przez ten czas zdziałasz to Twoje :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj wracamy o czasów PRL i bloku RWPG, Roman diesel czyli Man F8 w sosie rumuńskim.
Bardzo sympatyczny model, i nie rozumiem dlaczego Herpa na bazie tej formy nie stworzyła nam jeszcze Raby i Saviema:niepewny:
Do zgrubszego skonfigurowania modelu zainspirowało mnie jedno zdjęcie z netu.
A więc Panowie; Roman z burtówką AWM wożący wyroby z Huty imienia prawej piersi Eleny Ceausescu ;)
https://flic.kr/p/an7hY2
DSC_0024.jpg
DSC_0026.jpg
DSC_0027.jpg
DSC_0031.jpg