• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Reakcje
10.791 67 1
Scania od Henka jest wyśmienita . Bardzo podoba mi się to malowanie . Sam się nad tym modelem zastanawiałem bo mam już dwa modele w tych barwach lecz od AWM . Tutaj nawet mi pasuje ta firana . Świetnie wykonana . Natomiast volvo od sowietów bomba . Klasyka gatunku . Najbardziej mi się ten model podoba kiedy stoi obok Ikarusa .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.900 386 20
Staruszek Volvo pięknie wygląda w tych barwach. Szkoda tylko, że Herpa idzie po najmniejszej linii oporu i produkuje te modele tak jak to robiła wiele lat temu. Nic nie doda nowego od siebie... :(
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Droga braci modelarska!!!, i kolekcjonerska oczywiście też;).
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,
w życiu rodzinnym i zawodowym spokoju ducha i zero trosk, na sukcesy sobie sami zapracujcie;)
w życiu naszym "forumowym" życzę Wam aby się kolekcje rozrastały, serwer to wszystko wytrzymał, i samych pozytywnych
komentarzy oraz ocen.
Pora na prezentację, dzisiejszy model mogliście niedawno oglądać w wątku Wojtka (FH-12), niestety zrezygnował on
ze zbierania i jedyną korzyścią z tego było to ,że kilku z nas mogło zdobyć kilka ciekawych modeli.
Model który dzisiaj pokazuję jest dla mnie cenny z dwóch powodów, jest to "polonik" który jednocześnie mogę wciągnąć w swoją podkolekcję
pojazdów z Hamburga, firma została założona w Kościerzynie i w miarę rozrastania się otworzyła swoje bazy również w Niemczech.
HH-12 Volvo FH-12 MarlepTrans.
Porównując zdjęcia modelu z oryginałem wydaje mi się że AWM na odwrót pomalowało grill.
http://forum.trucksfoto.pl/index.php?topic=15793.20
DSC_3087.jpg

DSC_0001.jpg
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0008.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
dzisiaj drugi model z kolekcji Wojtka który wykupiłem. Dosyć rzadko spotykany model Scanii R'09 M.Brunner Transport, szwajcarskiego spedytora
od transportu ciężkiego. Dzisiaj w internecie wyczytałem że Fardin, kierowca z Iranu który utknął w naszym kraju z powodu awarii swojej starej
ciężarówki odebrał w końcu swoją Scanię, bo jankescy zarządcy dafa oczywiście mieli problem ze swoimi sankcjami.
Doskonały przykład na to że jak się odsunie na bok to całe polityczno-religijne g...no, to do głosu dochodzą normalni i wspaniali ludzie,
kolejny powód aby lubić całą branżę transportową oraz markę Scania ;)
Pierwsze zdjęcie oryginału, potem kilka fotek modelu, a na koniec kilka fotek wszystkich moich R'09.
https://www.flickriver.com/photos/75683250@N02/33901363182/

DSC_0009.jpg
DSC_0011.JPG
DSC_0012.jpg
DSC_0014.jpg
DSC_0017.jpg
123.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0015.jpg
DSC_0016.jpg