• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kolejny Nottelmann w kolekcji, najnowszy wypust, Scania CR20.
Na wizualizacji herpy model nie grzeszył detalem, i nie miałem go w planach zakupowych. Po zobaczeniu zdjęć modelu zdecydowałem się jednak ją zakupić, niestety nie mogę się w internecie dokopać pierwowzoru w 1:1, jeżeli ktoś znajdzie niech wstawi ;)
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0009.jpg
DSC_0010.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Tomek za szybko lecisz z tymi prezentacjami jeszcze poprzedniej nie obejrzałem i opisałem a tu już druga(y)Vogel w tym malowaniu i wersji lowleiner prezentuje się rewelacyjnie(y)natomiast ta w barwach Nottelman również super teraz jeszcze Dafik Nottelmana do kolekcji;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie ;)
Nie wiem czy jest odpowiedni wątek do składania życzeń świątecznych, ale myślę że jak je złożę w swoim wątku to też będzie ok.
Drodzy Koledzy i Koleżanki oraz niezarejestrowani goście, z okazji świąt życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowia i spokoju, to oczywiste, ponadto;
żeby nam kasy starczało na bycie na bieżąco z nowościami,
również na to aby uzupełniać zaległości z lat poprzednich,
żebyśmy to mogli wszystko pomieścić w naszych szafach, gablotach i kartonach,
żeby producenci podnosili jakość przy niezmiennej cenie,
nowych konstrukcji i opracowań z naciskiem na poloniki,
żeby wątek "izba pamięci" się nie poszerzał, a nowych użytkowników nam przybywało.
żeby modelarzom ubywało rozgrzebanych tematów, a co za tym idzie, przybywało ciekawych modeli na forum.
No i co tam sobie jeszcze tylko zażyczycie;)
Zamiast kartki świątecznej trzeci "ptaszek" do kolekcji, Scania R'09 z firaną ;)
DSC_0072.jpg
DSC_0075.jpg
DSC_0076.jpg
DSC_0079.jpg
DSC_0080.jpg
DSC_0081.jpg
DSC_0083.jpg
DSC_0085.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny, komentarze i życzenia;)
Pora się pochwalić prezentem od aniołka, a właściwie Scaniołka ;)
Henk Vlot, holenderska spedycja głównie zajmująca się przewozem kontenerów i mająca bardzo fajnie pomalowany tabor, polecam przejrzeć
grafiki google. Dotychczas tylko AWM coś wypuszczało w ich barwach, na szczęście w herpie coś drgnęło i mamy pierwszy model, co prawda nie
z puszką, ale tutaj poradziłem sobie we własnym zakresie, i mam nadzieję że herpa nie poprzestanie tylko na tym modelu.
Scania CR20
https://www.picuki.com/media/1718177281217533611
28158797_2013288305378591_7489264602954334208_n.jpg
DSC_0001.jpg
DSC_0013.jpg
DSC_0015.jpg
DSC_0017.jpg
DSC_0019.jpg