• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Rewelacyjna Scania. Wykonanie naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Podoba mi się tak wykonany model. Szkoda, że Herpa nie robi w takich detalach wszystkich swoich modeli. :(
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taka ciekawostka, ostatni wypust VK-modelle Scania LB 76, seryjny model w jakości najlepszych manufaktur.
I taka firma zniknęła z rynku:(:mad:o_O:cry::cry::cry::sick:
Pierwsze fotki samej, potem porównanie z modelem "konkurencji" (brekina), a na koniec moja aranżacja;)

DSC_0006.jpg
DSC_0008.jpg
DSC_0009.jpg
DSC_0011.jpg
DSC_0013.jpg
DSC_0015.jpg
DSC_0016.jpg
DSC_0018.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj kontynuujemy temat VK-modelle i przy okazji prezentacji Scanii 50 jahre V8 zaprezentuję najlepsze trileksy jakie moje oczy widziały :love:
Scania 141 czy też Volvo F12 na trileksach to żadna anomalia, chociaż tak wyposażone modele występowały głównie w Australii, Ameryce Południowej oraz na bliskim wschodzie. Na końcu prezentacji Scania 143 również wersja jubileuszowa, oba modele z naczepami
zapożyczonymi z mojej kolekcji.
DSC_0019.jpg
DSC_0020.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0023.jpg
DSC_0025.jpg
DSC_0028.jpg
DSC_0001.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.789 67 1
Do poprzedniej prezentacji napisałem komentarz , ale zapomniałem kliknąć wyślij odpowiedź :D Piękna jest ta scania od VK . Bardzo ładnie się prezentuje . Natomiast te dwa czarne modele wydane na jubileusz silnika V8 piękne są . Faktycznie te trilexy na "jedynce" są zjawiskowe . Najładniejsze koła tego typu jakie widziałem w skali . Odnośnie tego gdzie je stosowano to bardzo się w nich Szwajcarzy lubowali i chyba Austriacy . Sporo aut importowanych z tych krajów miało te koła. Natomiast "3" w wesrji streamline to jak dla mnie najpiękniejsza scania jaka się pokazała . Naczepy fajnie spasowane, aczkolwiek ten silos mnie nieco zdenerwował ponieważ od dłuższego czasu chodzą mi po głowie modele Paul Schockemöhle i pochodne mocno chodzą mi po głowie .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Do poprzedniej prezentacji napisałem komentarz , ale zapomniałem kliknąć wyślij odpowiedź :D Piękna jest ta scania od VK . Bardzo ładnie się prezentuje . Natomiast te dwa czarne modele wydane na jubileusz silnika V8 piękne są . Faktycznie te trilexy na "jedynce" są zjawiskowe . Najładniejsze koła tego typu jakie widziałem w skali . Odnośnie tego gdzie je stosowano to bardzo się w nich Szwajcarzy lubowali i chyba Austriacy . Sporo aut importowanych z tych krajów miało te koła. Natomiast "3" w wesrji streamline to jak dla mnie najpiękniejsza scania jaka się pokazała . Naczepy fajnie spasowane, aczkolwiek ten silos mnie nieco zdenerwował ponieważ od dłuższego czasu chodzą mi po głowie modele Paul Schockemöhle i pochodne mocno chodzą mi po głowie .
No to mi świetny pomysł zasugerowałeś na następne wykorzystanie tych trileksów(y), szkoda że wyszły tylko w jednym kolorze:confused:
Mam w planie zamontować je też do liaza/sovtransavto z brekiny.
Co do Paul Schockemöhle i pochodne, bardzo wdzięczny i niebezpieczny temat:LOL:, mi chodzi po głowie Scania R13 z burtówką i żurawiem
w tych barwach.