• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#84
Witam,
dzięki za docenienia i komentarze, dzisiaj pokażę wam taką ciekawostkę wylicytowaną za śmieszne pieniądze na allegro ;)
Iveco-Pegaso Eurotech, w trakcie przejęcia tej firmy przez Iveco pojazdy były produkowane przez jakiś czas pod wspólną nazwą,
i nawet nie wiedziałem że herpa to uwieczniła w modelu.
W linku macie bardzo ciekawy artykuł dotyczący losów tej kabiny;
https://40ton.net/pegaso-troner-sed...czyli-historia-pewnej-naprawde-udanej-kabiny/

A teraz fotki ;

DSC_0051.jpg
DSC_0052.jpg
DSC_0053.jpg
DSC_0054.jpg
DSC_0055.jpg
DSC_0057.jpg
DSC_0058.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#92
W pewnych przypadkach jestem zdania, że showtrucki oparte na skandynawskich "stonogach" Herpa powinna zostawić dla producentów ze skali 1:50. Za to bardzo spodobało mi się ostatnie zdjęcie z innymi "artefaktami" w tematyce z motywu. :D Za to Tatry i Liaz to już inba liga. Brekinowski zestaw coraz bardziej mi się podoba i chyba będzie trzeba pomyśleć o jego nabyciu.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#94
Witajcie, dzięki za komentarze i docenienia, dzisiaj drugi liaz z brekiny, spodobało mi się w nim malowanie ciągnika jak i nadruki,
z daleka to przypomina nasz PKS, którego nie chcą zrobić :/, naczepa wiadomo, taka sobie, ale kolorki też fajnie stonowane.
DSC_0003.jpg
DSC_0004.JPG
DSC_0005.JPG
DSC_0019 (2).jpg
DSC_0020 (2).jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witam, dzięki za odwiedziny i komentarze ;)
Dzisiaj taki składak z allegro, nie mojego autorstwa, być może mnie za niego zbesztacie, ale to jest ostatni model w mojej kolekcji,
przynajmniej dopóki nie odbiorę paczki od Pawła:)
Bardzo chciałem mieć scanię R09 TL Max Steffen, ponieważ uważam że jest to jeden z piękniejszych modeli jakie Herpa wydała.
Nieświadom bytności tego modelu u Pawła w sklepie, rozpocząłem łowy w internecie, namierzyłem taką aukcję o słabej jakości zdjęciach,
i z zapiętym kempfem, zasadniczo powinna ciągnąć kontenery.
To jest najmniejszy problem, ponieważ już zamówiłem naczepę i skrzynkę. Okazało się że model przeszedł lekki "tiuning" w porównaniu do
oryginału:) koguty, chromowane pionowe wydechy (już ich nie ma), trąbkę, chlapacz/fartuch i rejestracje z dolnośląskiego ;)
Zanim ją postaram się przywrócić do stanu fabrycznego wkleję kilka fotek "oryginału". Dobrze że panienki nie zostały" stjuningowane",
bo są wybitnie śliczne jak na grafikę;)
DSC_0227.JPG
DSC_0228.JPG
DSC_0229.JPG
DSC_0232.JPG
DSC_0234.JPG
DSC_0235.JPG