• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Heavy Metal Truck Blend

DamLen

Znany użytkownik
Oj sam bym je przytulił. Niegdyś popularne wśród kolekcjonerów było FH w tym malowaniu, a tu taki rodzynek. Scania Seidler to też niczego sobie sztuka. Jak na typowego niemca, to całkiem przyjemny model, dlatego zagościł również u mnie.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Świetny model znalazłeś. Zawsze podobało mi się to malowanie. Proste z czarnym napisem, ale przyciągało mój wzrok. Nie wiem dlaczego, ale nie dorobiłem się żadnego pojazdu w malowaniu NTK.

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Właśnie mnie odwiedził bezdomny Pan Stanisław z Warszawy i dał mi samochód, potem wziął i ......:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Volvo FH4 Nottelmann, coraz trudniej go dostać , dzięki Panie Staszku:LOL:

DSC_0018.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0024.jpg
DSC_0025.jpg
DSC_0026.jpg

Zdjęcia z koleżanką ze "stajni".

DSC_0030.jpg
DSC_0031.jpg

Fotki bez "kangurka", moim zdaniem zbytecznego przy tak ciekawym grillu.

DSC_0032.jpg
DSC_0034.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Rewelacyjnie wygląda te Volvo i to prawda że trudno już go zdobyć na rynku:(dlatego gratuluję posiadania takiego modelu(y)zdjęcie z koleżanką również super teraz tylko musisz Tomku dokupić Dafa i będzie piekne trio;)
No tak, Daf już awansował do rangi "must have", lada dzień ukaże się Scania CS, największy problem będzie ze Scanią R'13 bo średnia
cena na e-bay to 150 Euroo_O

Modele w barwach Nottelmanna są kapitalne . Bardzo ładne malowanie mają te pojazdy . Połączenie czerni z czerwienią idealnie do siebie pasuje . Kiedyś był na discovery program o Niemieckich przewoźnikach i właśnie z niego pamiętam te pojazdy . Swoją drogą był tam też przewoźnik Schubert i można by się pokusić o wspólne fotki modeli tych dwóch przewoźników .

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Modele w barwach Nottelmanna są kapitalne . Bardzo ładne malowanie mają te pojazdy . Połączenie czerni z czerwienią idealnie do siebie pasuje . Kiedyś był na discovery program o Niemieckich przewoźnikach i właśnie z niego pamiętam te pojazdy . Swoją drogą był tam też przewoźnik Schubert i można by się pokusić o wspólne fotki modeli tych dwóch przewoźników .
Właśnie jeden z schubertów można kupić z płytą DVD "Asphalt cowboys", jest kilka pięknych modeli w tej serii, sam jeszcze posiadam Scanię
Autohof Berg oraz Hafner transporte, ale dużo z tych modeli kosztuje grubo ponad 100 Euro, pozostaje liczyć na łut szczęścia w licytacjach.

FH-12

Aktywny użytkownik
FH4 w tym malowaniu to nie moja bajka, także je pomine za to F12 NTK jest mistrzowskie. Już kiedyś bardzo chciałem mieć ten model i gdybym nie zawęził zbiorów pewnie dalej bym na niego polował. Moim skromnym zdaniem jest to jedna z lepszych eFek od AWM.

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj pachnąca jeszcze wtryskarką i świeżym tampodrukiem Scania CR 20 Regro Transport od Herpy.

https://flic.kr/p/HQyE2D
DSC_0003.jpg
DSC_0004.jpg
DSC_0005.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0007.jpg
DSC_0008.jpg

Na zakończenie pierwsze nieudolne próby sfotografowania więcej niż pięciu modeli na raz ;)
Na pewno muszę stworzyć większe i równiejsze tło aby mieć większą swobodę przy doborze perspektywy, potem będę się doskonalił
dalej, niemniej jednak na Pulitzera w tym roku nie liczę:ROFL::ROFL::ROFL:.
Przy okazji zobaczycie wszystkie moje Scanie nowej generacji.

DSC_0009.jpg
DSC_0028.jpg
DSC_0034.jpg

koyot

Znany użytkownik
Donator forum
Jest pięknie, niestety duże grupowe foto jest trudne do zrobienia (Tobie wyszło dobrze).
Pomyśl może nad jakimś tłem zbliżonym do naturalnego.
Co do zielonej Scanii z Regro, jest super i gdyby nie duża ilość zielonego z Bringa to też bym ją przygarnął.
Jeszcze raz gratuluję grupowej fotki.