• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Integralki to jak dla mnie najpiękniejsze magnumki jaki się pokazały . Bardzo ładnie się prezentuje w tym malowaniu . Jeśli chodzi o sprawy własnościowe to zarówno Mack i Renault Trucks od 2001 należą do koncernu Volvo . Natomiast silniki Mack-a już wcześniej były stosowane w ciężarówkach renault .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
A Volvo należy do...itd, itp. :LOL:
Tak sobie czasami myślę (chociaż nie jestem zwolennikiem kupowania przez chińczyków całego świata), że Volvo jako tako na tym dobrze wyszło,
pomimo tego że w samochodach osobowych jestem rasowym hondziarzem, to w rodzinie bliższej czy dalszej zawsze jakieś Volvo było,
i nie raz słyszałem obawy że fuzja z fordem, może się skończyć tak jak romans Saaba z GM, po prostu jankeskie pijawki spowodawały
zniknięcie z rynku jednego z ciekawszych samochodów. Z tego co słyszałem, to jednak chińska kasa uratowała ten koncern i pozwala mu rozwijać skrzydła dalej.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taki model z samego dna kartonu, czyli koniec mojej kolekcji:cry:., przynajmniej dopóki nie dojedzie kilka paczek;)
Ził 130 MMZ 555 w jedynym słusznym ubarwieniu, miałem kiedyś kilka od SAWA, ale te były już z atrapą po lifcie, a mi się jednak wcześniejsza
wersja bardziej podoba i taką się fascynowałem jak byłem dzieciakiem. Model oczywiście traktuję jako bazę do ambitniejszej konwersji,
ale na razie wersja demo;)
Bohater wielu PRL-owskich filmów i seriali, najliczniejsza "mrówka" w Transbudzie, jeden z głównych motoryzacyjnych budowniczych
Polski Ludowej.

DSC_0016.jpg
DSC_0018.jpg
DSC_0020.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Tomku to kończysz swoją kolekcję kapitalnym modelikiem(y)ten Ził prezentuje się rewelacyjnie:)gratuluję posiadania takiego modelu.
Eee tam, dwie paczki będą już w piątek;), ale fakt faktem przez te ciężarowe narobiłem sobie "pleców" w autobusach i kolejkach, a wszystkiego
mieć nie można:(, więc w przyszłym roku zwolnię.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
To jest model w stylu tatry od igry, która cieszy oko dopiero po wymianie kabiny na Haulera:ROFL:
Tego też musi ręka jakiegoś modelarza tknąć.
Widziałem zdjęcia tego modelu już gdzieś w necie, ale Twoje, w dużym powiększeniu tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że trzeba poczekać na lepszą i dokładniejszą wersję.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0