• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Pięknie się zgrała z tym silosem . Bardzo fajne wygląda . Macieju jeśli chodzi o piasty to po weryfikacji paru zdjęć ich floty to właśnie silosy u nich w większości mają czerwone piasty . Często przy Twoich prezentacjach zgłębiam wiedzę o modelach w w barwach modelu jaki właśnie pokazałeś . Tutaj od początku mi ten silos nie pasował bo wygląda na Herpowy . AWM w swoich silosach ma takie przetłoczenia . W tym malowaniu dotarłem do 4 modeli . Scania którą pokazałeś z chłodnią . Z silosem są 2 modele . Jeden z Herpy bodajże actros MPI w układzie 6x4 z silo , a od AWM jest MPIV również z silo . Ciekawą propozycją jest solówka od Herpy w postaci mercedesa econica w najnowszym wydaniu .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Pięknie się zgrała z tym silosem . Bardzo fajne wygląda . Macieju jeśli chodzi o piasty to po weryfikacji paru zdjęć ich floty to właśnie silosy u nich w większości mają czerwone piasty . Często przy Twoich prezentacjach zgłębiam wiedzę o modelach w w barwach modelu jaki właśnie pokazałeś . Tutaj od początku mi ten silos nie pasował bo wygląda na Herpowy . AWM w swoich silosach ma takie przetłoczenia . W tym malowaniu dotarłem do 4 modeli . Scania którą pokazałeś z chłodnią . Z silosem są 2 modele . Jeden z Herpy bodajże actros MPI w układzie 6x4 z silo , a od AWM jest MPIV również z silo . Ciekawą propozycją jest solówka od Herpy w postaci mercedesa econica w najnowszym wydaniu .
Tego actrosa MPI będę chciał kiedyś namierzyć, herpa wypuściła jeszcze w limitowanej edycji takiego dafa;
https://www.modelautos1op87.nl/webshop/index.php?route=product/product&product_id=265,
a ja coraz poważniej zastanawiam się nad zebraniem kilku modeli Frans Maas.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
A i widzisz...:oops::rolleyes: Mądrego warto słuchać... (y) Nauki nigdy nie za wiele... (y)
Identyczne zdjęcie zamieściłem na początku wątku, pytanie czy ono jest widoczne ?, u mnie się pokazuje bez problemu.
Co do kół w tym i innych modelach to zamierzam je powymieniać, a ponadto pokazać Wam modele na różnych ciekawych trileksach,
ale na to potrzeba czasu i pieniędzy;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
dzisiaj Scania R'13 Jurgen Schmid z kontenerem NYK.
Przyznam szczerze że zestawienie zbyt monotonne kolorystycznie, więc zapiąłem jej jeden z moich dyżurnych kontenerów a na koniec zestawiłem z losowo wybranym kloiberem ;)

DSC_0061.jpg
DSC_0062.jpg
DSC_0066.jpg
DSC_0068.jpg
DSC_0071.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.525 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taki mały zwiastun kolejnej mini kolekcji, a mianowicie pojazdów z kraju pastuchów bydła. W przeciwieństwie do chorej polityki uprawianej przez ten chory kraj, ich dokonania techniczne w zakresie transportu wszelakiego mi się podobają, oprócz tego mają fajne krajobrazy, stworzyli
kilka fajnych filmów,płyt, i napisali parę ambitnych książek. Jako kolekcjoner modeli również kolejowych muszę ze smutkiem stwierdzić że Europa
jest daleko w tyle za ich dokonaniami przy dużo wyższych cenach. Koniec przemyśleń czas na prezentację ;)

W przeciwieństwie do ich szlaków kolejowych, ich drogi reprezentują się bardzo ubogo jeżeli chodzi odwzorowanie w H0, i gdyby nie Athearn
i Herpa to można by śmiało mówić o tragedii, bo reszta to metalowe gnioty.
Dzisiaj model a właściwie jego 2/3 (bo powinien mieć jeszcze jedną przyczepę) w wykonaniu Athearna, który jest ciężki do dostania w Europie,
na e-bay jest tylko w stanach, w chorych cenach jeżeli wliczyć w to wysyłkę. Ironią losu jest to że kupiłem go na ALLEDNO (nowa prawidłowa nazwa
po ich zmianach ulepszających nam życie:mad:)

Mack R 700
DSC_0043.jpg
DSC_0046.jpg
DSC_0048.jpg
DSC_0052.jpg
DSC_0055.jpg
DSC_0059.jpg