• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
@Tomek M. Jak już wykupisz cały ebay (w sumie to chyba niewiele brakuje) i będziesz się nudził to możesz zacząć robić to:
mogę mieć więcej fotek w dużej rozdziałce i wymiary do kalek ;)

Zobacz załącznik 677355
Właśnie tam szperałem, i jest kilka fajnych rarytasów a ja przed wypłatą:cry::cry::cry:.
Jeżeli się kiedyś szarpnę na jakąś konwersję, to będzie to Volvo F12 Rasmussen, ale ta Scania jest równie piękna, dzięki ;)

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj ostatni (na razie) z Rasmussenów, model nie ujęty w żadnych znanych mi spisach.
Generalnie kupiłem go za grosze na allegro, i widać że poprzedni właściciel go upiększał..., o ile naczepy za bardzo nie zamęczył, o tyle konia
zmasakrował strasznie, podwozie malowane pędzlem na czarno, a lusterka i spoiler wklejone przy pomocy całej tubki cyjanopanu.
Na szczęście takiego mana można w cenie pięciu euro kupić bez problemu ;)
Man F90 JR Rasmussen Herpa/Albedo

DSC_0708.jpg
DSC_0711.jpg
DSC_0714.jpg
DSC_0716.jpg
DSC_0726.jpg
DSC_0728.jpg
DSC_0730.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Duńskich staroci ciąg dalszy.
Dopiero po powiększeniu fotek zauważyłem ślady po blendzie, więc wybaczcie mi to. Rozglądam się za nową, i kiedyś przy okazji jakiejś
grupowej fotki wrzucę kompletny model.
Volvo F 12 H.P.Therkelsen Padborg Herpa/WDV
Na początek F 10 bardzo podobny model.
2862a0ac6000618ddff9298720fafaa2.jpg

No i model z 1988 roku;

DSC_0531.jpg
DSC_0532.jpg
DSC_0533.jpg
DSC_0535.jpg
DSC_0537.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Dzisiaj ostatnie jak na razie Volvo F12, również z Danii, i również z miasta Padborg ;)
Model który został wyprodukowany w 1983, a jak zobaczyłem jego fotki to od razu wiedziałem że muszę go mieć.
Volvo F12 Danexim Padborg Herpa.
fb41fe1a8937fce2b67a3d45672f6b9d.jpg

DSC_0519.jpg
DSC_0521.jpg
DSC_0522.jpg
DSC_0528.jpg
DSC_0529.jpg