• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witajcie, dzięki za docenienia i komentarze ;)
W dzisiejszej prezentacji pokażę model który najbardziej mi utkwił "pod kopułą" po przejrzeniu bogatej kolekcji Bartka .
Pomimo stosunkowo niedawnej edycji (2015) nie jest go łatwo dopaść w przeciwieństwie do jego noskowej siostry.
Scania R'09 (jak dla mnie najpiękniejsza generacja) Ronny Ceusters.

DSC_0315.jpg
DSC_0317.jpg
DSC_0321.jpg
DSC_0322.jpg
DSC_0325.jpg
DSC_0327.jpg
DSC_0332.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
W nawiązaniu do popularnej ostatnio Scanii S520 w przepięknym malowaniu spedycji "Ziegler" chciałem Wam pokazać ciekawostkę w postaci
Scanii 143M tegoż przewoźnika, czyli po prostu jej "babcię" ;) Oprócz tego modelu istnieje jeszcze "dziadek" czyli Volvo F88 z trzyosiową wanną.
Być może go tu też kiedyś zobaczycie ;)

DSC_0499.jpg
DSC_0500.jpg
DSC_0502.jpg
DSC_0503.jpg
DSC_0504.jpg
DSC_0507.jpg
DSC_0509.jpg
DSC_0510.jpg
DSC_0511.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Powiem, że "babcia Scania" wcale nie odbiega od najnowszego wypustu Scanii. Patrząc na ilość lat dzielących obydwie miniaturki to jakość staruszki wcale nie ustępuje nowej.
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
960 14 0
Co do Scanii Ceusters, to aż dziwne, że nie mam jej w kolekcji...:niepewny:
A co do najpiękniejszej generacji to moim zdaniem R'ka 09 czy 04 ustępuje poczciwej "trójce", która moim zdaniem jest najpiękniejsza :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Co do Scanii Ceusters, to aż dziwne, że nie mam jej w kolekcji...:niepewny:
A co do najpiękniejszej generacji to moim zdaniem R'ka 09 czy 04 ustępuje poczciwej "trójce", która moim zdaniem jest najpiękniejsza :)
Jedni wolą brunetki, drudzy blondynki ;), trójek przede wszystkim zostało wydanych za mało, a ciekawych malowań jeszcze mniej, jak na możliwości
Herpy.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze;), takich starszych scanii w ciekawych malowaniach mam Wam zamiar pokazać więcej tylko muszę znaleźć czas na foty. Dzisiaj będzie Iveco TurboStar, jak na razie jedyny w kolekcji,w ciekawym moim zdaniem holenderskim malowaniu.

DSC_0037.jpg
DSC_0038.jpg
DSC_0042.jpg
DSC_0044.jpg
DSC_0049.jpg