• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Stary DAF wygląda świetnie w tych barwach. Holendrzy jednak mają jedne z ciekawszych malowań. Czarne felgi robią tu świetną robotę i idealnie pasują do tego malowania.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Witajcie, dzięki za komentarze i oceny, dzisiaj znowu sobie powspominamy starsze wydania, będzie tęczowo i kolorowo,
uprasza się o nie rzucanie kostką brukową w stronę monitora ;)
Jako pierwszy, kolejny Daf 95 Bulkhaul, żyłem z przekonaniem że to coś z Holandii a to się okazuje kolejny "brytol" w kolekcji ;)

DSC_1393.jpg
DSC_1395.jpg
DSC_1396.jpg
DSC_1398.jpg
DSC_1399.jpg


Drugi model to Renault R310 Hans de Beyer, jeden z ciekawszych silosów wydanych przez Herpę;

DSC_0019.jpg
DSC_0020.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0024.jpg
DSC_0026.jpg
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Do tych Renówek od zawsze miałem słabość, więc oczywiste jest, że to mój faworyt. Bulkhaul widzę zestawiony z naczepą od CFa, którego swego czasu nabyłem przypadkiem i się w nim zakochałem. CF + tank puszka musi dobrze wyglądać ale ten staruszek też niczego sobie, jednak te barwy przyciągają wzrok.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Do tych Renówek od zawsze miałem słabość, więc oczywiste jest, że to mój faworyt. Bulkhaul widzę zestawiony z naczepą od CFa, którego swego czasu nabyłem przypadkiem i się w nim zakochałem. CF + tank puszka musi dobrze wyglądać ale ten staruszek też niczego sobie, jednak te barwy przyciągają wzrok.
CF też jest w planach, nawet nie wiedziałem że mam składaka :/
Do Twojego Dafa Jan de Rijk jadą kolejne dwa uzupełnienia różnych marek i nie ma tam Dafa ani Scanii ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Witajcie, dzięki za komentarze i oceny ;)
Niedawno prezentowałem Dafa 3600 i napisałem że był przełomową konstrukcją jeżeli chodzi o komfort i wygodę pracy kierowcy.
Dzisiaj kolejna konstrukcja której pojawienie się w latach 80-tych wywołało poruszenie w świecie "truckerów", Renault Magnum,
pojazd wyglądający wtedy jak concept truck wszedł do produkcji seryjnej, charakterystyczna kanciasta kabina po której kierowca się mógł
przejść na stojąco bardzo długo się wyróżniała na drogach całej europy.
I w tym tygodniu pokażę Wam trzy swoje magnumki, o dziwo AWM nie skopał tego modelu, dzięki czemu mamy duży wybór , Albedo, AWM i Herpa.
Dzisiaj taki rarytasik, model od AWM w układzie 6x4 w malowaniu z Polskim akcentem Pan Europa Transport, typowy "wół roboczy" lat 90-ych
na trasach wschód-zachód.

DSC_0103.jpg
DSC_0111.jpg
DSC_0115.jpg
DSC_0117.jpg
DSC_0124.jpg
DSC_0126.jpg
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Oj chodzi mi ten model mocno po głowie. Magnum AE to prawdziwa klasyka do tego zestawienie z największą plandeką, czuć klimat lat 90 i przewozów wschód-zachód. Jedyne co mi wadzi w tym modelu to koła, które strasznie się zalewają z resztą.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Witajcie, dzięki za wpisy i oceny, dzisiaj kolejne dwie magnumki.
Pierwsza to typowy składak, konik kupiony od Michała z siódemką w nicku ;), od początku z myślą na przeróbki, prawdopodobnie skończy z jakąś
lawetą do gabarytów. Na chwilę obecną czeka na pomysły, jak macie jakieś sugestie to się podzielcie ;), tymczasem zapiąłem mu kontener.
Albedo/Herpa/Igra.
DSC_0213.JPG
DSC_0215.JPG
DSC_0217.JPG


Drugi model to AWM, magnum 08 ( o ile się nie mylę ), silos Holenderskiej spedycji Van Heur z Portugalskiego oddziału w Barcelonie.
Fotki troszkę słabsze, ale pogoda nie sprzyja :/

DSC_0086.jpg
DSC_0089.jpg
DSC_0094.jpg
DSC_0099.jpg
DSC_0102.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Ta z silosem nawet nieźle wyszła, kiedyś nawet byłem sympatykiem magnumek. Do tej pierwszej możesz zapiąć jakąś niskopodwoziówkę i zajechanego spychacza/ładowarkę/koparkę.