• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Same rodzynki pokazujesz. Volvo Herbst i Daf Vijk to taki mały powr,ót do przeszłości, do czasów kiedy zaczynałem interesować się tym tematem. Modele może nie grzeszą detalami, ale za to schematy malowania tworzą miłą dla oka całość. Steffen to już współczesna klasa sama w sobie.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Same rodzynki pokazujesz. Volvo Herbst i Daf Vijk to taki mały powr,ót do przeszłości, do czasów kiedy zaczynałem interesować się tym tematem. Modele może nie grzeszą detalami, ale za to schematy malowania tworzą miłą dla oka całość. Steffen to już współczesna klasa sama w sobie.
To są modele z okresu kiedy przestałem się tym interesować i bez reszty się przerzuciłem na koleje i autobusy,
teraz muszę odrobić parę zaległości i jak widzisz powoli sobie radzę, a przy okazji odkrywam modele o których istnieniu nie miałem pojęcia;)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
Kurczę smażone! Przejechałem cały wątek i jestem pod wrażeniem kolekcji. Świetne modele! Szkoda tylko, że nie pokusiłeś się o uzupełnienia i brudek uliczny. Może w tym kierunku warto pójść?
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Kurczę smażone! Przejechałem cały wątek i jestem pod wrażeniem kolekcji. Świetne modele! Szkoda tylko, że nie pokusiłeś się o uzupełnienia i brudek uliczny. Może w tym kierunku warto pójść?
Powoli dojrzewam do tej myśli, ale na razie uważam że jeszcze nie wszystko w modelach kupiłem, a ponadto ten rok mam w życiu
prywatno-zawodowym strasznie zagmatwany, i nie będę miał czasu na dłubanie, ale nie mówie nie ;)
Zachęcam do obejrzenia moich autobusów ;), tam jest znacznie ciekawiej, tylko mało kto zagląda ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Witajcie,
dzięki za docenienia, wczoraj zasadniczo miałem zrobić łączoną prezentację, ale w przypadku tego modelu jednak chcę wkleić więcej fotek,
więc rozbiłem ją na części.
Volvo FH GL Kruse/Dithmarscher, piękny ciągnik+piwna naczepa, nie wygląda ciekawie ale jest realnym zestawieniem,faktycznie jest dużo fotek
gdzie naczepy z tego browaru są zapięte za ciągniki z tej spedycji.
Ja mam inny pomysł na ten model, ale najpierw fotki modelu z pudełka , belka jest ok :)
DSC_0733.jpg
DSC_0734.jpg


Nie chcąc dublować pomysłu Damiana, i dawać tank puszkę, co jest bardzo logicznym rozwiązaniem, sprawdziłem czy nie przewożą zwykłych kontenerów, i.... YES,YES, YES :)
20170310Zeitung-1024x653.jpg
11517156816_01aa93dda9_b.jpg


Moja interpretacja (niestety nie mam puszki ani z Hapaga, ani z Hamburga)

DSC_0738.jpg
DSC_0739.jpg
DSC_0740.jpg
DSC_0744.jpg
DSC_0746.jpg
DSC_0747.jpg
DSC_0757.jpg


A na koniec mały zwiastun kolejnej prezentacji ;)

DSC_0736.jpg
DSC_0737.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Scania wygląda rewelacyjnie w tym malowaniu i zestawieniu z kontenerem(y)volvo też świetnie ale również w zestawie z kontenerem bo co do oryginalnej naczepy to nie jestem zwolennikiem tego typu naczep;)gratuluję kolejnych świetnych modeli.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Mi się to Volvo już w oryginale podoba , ale to co zrobiłeś ze zmianą na puszki to bomba . Fantastycznie sie z maerskiem prezentuje . Fotka z dziadziem wyśmienita . Swoją drogą to trochę tego jest w tych barwach , szczególnie od AWM .
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Mi się to Volvo już w oryginale podoba , ale to co zrobiłeś ze zmianą na puszki to bomba . Fantastycznie sie z maerskiem prezentuje . Fotka z dziadziem wyśmienita . Swoją drogą to trochę tego jest w tych barwach , szczególnie od AWM .
Ja mam zamiar pokazać trzy modele, i mam nadzieję że kiedyś więcej ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Puszka, rzecz nabyta i to na każdy kurs może być inna. Świetnie wygląda to Volvo z kontenerem. Dużo ciekawszy model niż z "piwną" naczepą.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Witajcie,
no to dzisiaj parę fotek dziadka, model który postanowiłem kupić ze względu na napis Hamburg na burcie,(tworzę sobie małą podkolekcję
dla modeli z tego miasta) spowodował że zainteresowałem się tą spedycją, i ją będę rozszerzał, niestety w tym wypadku jestem skazany na AWM.
Założę również wątek w dziale "spedycje" dla tego przewoźnika,i zachęcam Was do uzupełniania obecnych, oraz zakładania tam nowych wątków.
Macie wspaniałe i bogate kolekcje, aktualizujmy swoją forumową "wikipedię" ;)

DSC_0244.jpg
DSC_0250.jpg
DSC_0252.jpg
DSC_0353.jpg
DSC_0352.jpg
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
FH4 robi niesamowite wrażenie po zmianie naczepy, ta piwna nie jest zła ale nie leży mi w tej gabarytowej konfiguracji. Za to podmiana na puszkę zrobiła świetny zestaw (y)