• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Model bardzo fajny . Trzeba przyznać że ta forma bardzo dobrze się prezentuje . Jedyne co bym w nim zmienił to koła na tylnich osiach ciągnika . Zrobił tak żeby miął oś wleczoną , a nie pchaną . Wtedy też by bardziej pasowała do całości długość ciągnika .
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Barwy bardzo w moim guście , no ale jak auto z Dani , to nie może być inaczej ;) Sam model bardzo ładnie wykonany , tylko ja bym mu zmienił ramę na taką z Cherpy , bo jednak im to lepiej wychodzi;) i koła też do wymiany , bo psują efekt pięknej floty :)(y)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
średnio u mnie z czasem na zakupy i prezentacje, ale od czasu do czasu trzeba coś pokazać.
Po raz drugi na forum ( bo tylko u Wojtka @FH-12 go widziałem) skacz w barwach belgijskiego sarensa, jest to moment w którym żałuję że nie
zbieram 1/50, bo tam jest znacznie bogatsza oferta tego operatora, w tym jedyny jak na razie Mack Cruiseliner.
Schemat podobny jak felbermayr, tyko że tego mamy od groma w naszej skali, a sarens jest jedyny ;)
A1.jpg
DSC_0282.jpg
DSC_0283.jpg
DSC_0284.jpg
DSC_0285.jpg
DSC_0287.jpg
DSC_0291.jpg
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Sarens jest rewelacyjny do tego jest to klasyczne SK, które w tym malowaniu wygląda rewelacyjnie. Tak jak wspomniałeś szkoda, że nie zobaczyliśmy więcej modeli w tym malowaniu bo naprawdę jest potencjał to ciekawych miniatur.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Nie przypuszczałem że u mnie będzie premiera tego modelu, K 100 aerodyne z brekiny i moja propozycja na "ogon", puszka i naczepa z Athearna,
przy okazji porównanie z Freightlinerem z Athearna ;)
Brekina....., "alleluja i do przodu, siać, siać, siać....", kolejne US-trucki:love:(y)(y)(y)
A1.jpg
DSC_0349.jpg
DSC_0350.jpg
DSC_0351.jpg
DSC_0353.jpg
DSC_0355.jpg
DSC_0358.jpg
DSC_0359.jpg
DSC_0361.jpg
DSC_0363.jpg
DSC_0364.jpg