• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Był jubileusz setnej strony, dziś jubileusz trzydziestego modelu z Hamburga, łącznie z autobusami to już pozycja 97.
Oczywiście nie może to być pospolity Hoyer czy coś innego oczywistego.
Model "widmo", kiedyś go widziałem na aukcji i byłem przekonany że to jakaś przeróbka, bo żaden znany mi katalog nie informuje o istnieniu tego modelu, na pudełku jest etykieta walnięta z metkownicy o numerze; 70807, może go ktoś z Was wytropi ?:)
A więc czwarty seryjny model NTK.
HH-30 Volvo FH12 NTK w mojej ulubionej jeżeli chodzi o puszki konfiguracji 2x20" na podwoziu 3/3 ;)
DSC_0283.jpg
DSC_0285.jpg
DSC_0286.jpg
DSC_0290.jpg
DSC_0292.jpg
DSC_0293.jpg
DSC_0294.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Hmm...
Miałem na szybko tylko coś wrzucić na handel i uciekać z powrotem do roboty... Co mnie k.... podkusiło, by zaglądnąć do Tomka??? :ROFL::ROFL::ROFL:
Jak zobaczyłem drugiego Athearn'a wiedziałem, że będzie ciężko, ale tym Volvo NTK to mnie Kolego drogi zabiłeś... :eek::love::D Jeżeli jest to seryjny model - to po raz kolejny chylę czoła do samej ziemi! Jest pozytywna zazdrość! :D Z ciekawości: jak z numerami puszek w obydwu zestawach?
Frankenbach. O tym modelu było napisane już bardzo wiele. Sam koń i te kolory wystarczą by kupić tą nie za tanią miniaturę. Mało spektakularne puszki występują dość często w transporcie. Tu brakło drobiazgu w postaci drzwi i samego numeru z tyłu. Z Twoim kontenerem prawie ideał. :D
Zdecydowana większość ciężarówek Athearn'a jest warta wydanych pieniędzy. Willig ma bardzo ciekawe malowanie a te szczegóły, do których przyzwyczaił nas producent - sztos!
Na koniec Carolina! WOW! Ale teraz masz duet! Dwa inne numery naczepy i tak samo różne konie! Ja się nie dziwię Marcinowi... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Hmm...
Miałem na szybko tylko coś wrzucić na handel i uciekać z powrotem do roboty... Co mnie k.... podkusiło, by zaglądnąć do Tomka??? :ROFL::ROFL::ROFL:
Jak zobaczyłem drugiego Athearn'a wiedziałem, że będzie ciężko, ale tym Volvo NTK to mnie Kolego drogi zabiłeś... :eek::love::D Jeżeli jest to seryjny model - to po raz kolejny chylę czoła do samej ziemi! Jest pozytywna zazdrość! :D Z ciekawości: jak z numerami puszek w obydwu zestawach?
Frankenbach. O tym modelu było napisane już bardzo wiele. Sam koń i te kolory wystarczą by kupić tą nie za tanią miniaturę. Mało spektakularne puszki występują dość często w transporcie. Tu brakło drobiazgu w postaci drzwi i samego numeru z tyłu. Z Twoim kontenerem prawie ideał. :D
Zdecydowana większość ciężarówek Athearn'a jest warta wydanych pieniędzy. Willig ma bardzo ciekawe malowanie a te szczegóły, do których przyzwyczaił nas producent - sztos!
Na koniec Carolina! WOW! Ale teraz masz duet! Dwa inne numery naczepy i tak samo różne konie! Ja się nie dziwię Marcinowi... :ROFL::ROFL::ROFL:
Dzięki Sławku za wylewny komentarz, staram się jak mogę:LOL:
W wolnej chwili sprawdzę te puszki i Ci na PW dam znać co i jak, ostatnio kupiłem kilka starszych modeli w tych klimatach i zaszalałem z PT Trains
tak że myślę że się tu nie będziesz nudził ;)
Ale ogólnie mocno skręcam w stronę autobusową, więc będzie mnie tu coraz mniej ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Dzięki Sławku za wylewny komentarz, staram się jak mogę:LOL:
W wolnej chwili sprawdzę te puszki i Ci na PW dam znać co i jak, ostatnio kupiłem kilka starszych modeli w tych klimatach i zaszalałem z PT Trains
tak że myślę że się tu nie będziesz nudził ;)
Ale ogólnie mocno skręcam w stronę autobusową, więc będzie mnie tu coraz mniej ;)
Ty mi Kolego nigdzie nie skręcaj, nie kombinuj! :D Sprzedaj te wszystkie autobusy i szukaj zestawów z kontenerami! Po każdej Twojej prezentacji wzrasta u mnie motywacja i w związku z tym pokażę dziś model... :D
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taki holender z AWM w jednym z moich ulubionych malowań czyli Henk Vlot, musiałem go dokupić do scanii z herpy, mam nadzieję że herpa wypuści jeszcze coś w tym malowaniu, bo pozostałe wypusty z AWM są średnio wykonane,
Przy okazji prezentacja dwóch puszek z PT trains; WEC Lines i Tarros.
A1.jpg
DSC_0328.jpg
DSC_0329.jpg
DSC_0334.jpg
DSC_0338.jpg
DSC_0343.jpg
DSC_0345.jpg
DSC_0349.jpg