• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Rewelacyjny model! Te stare wypusty mimo, że nie posiadają Bóg wie jakich detali to mają swój niepowtarzalny klimat. Z tego co się orientuję jest jeszcze identyczny ale z numerem 256 na boku kabiny i chyba różni się czerwoną naczepą. ;) Gratuluje zdobyczy.
Tak Wojtku, masz rację, jest też kilka starszych dafów i dwa mercedesy z brekiny w tych barwach, ciekawostką jest też MB SK z albedo który jest dla mnie nietypowy, ponieważ jest cały czerwony i ma białe nadruki, naczepa taka jak w dafie 256.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Witajcie dzięki za oceny i komentarze ;)
Setna strona pękła:devil:, druga setka nieprędko;)
Wszystkim komentującym i oceniającym serdecznie dziękuję i życzę aby Wasze kolekcje się rozrastały, aby Was na to było stać, no i żeby różnorodność i jakość modeli cały czas się pięła w górę, ceny niekoniecznie...:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Każdy z nas ma jakiegoś "świętego Graala" którego trzeba zdobyć, a potem już sobie bez stresu zbierać resztę...., wszyscy wiemy że to nie działa,
i w miejsce każdego takiego "Świętego Graala" zakupionego do kolekcji, pojawiają się kolejne :ROFL:
Dzisiaj model którego rozważałem kiedyś sprowadzać z USA za 150 dolców i dużo wyrzeczeń mnie kosztowało to aby tego nie zrobić.
Jak się już pogodziłem z tym że nie można mieć wszystkiego, to wypatrzyłem go tam gdzie normalnie samochodów się nie szuka,
czasami lubię sobie pooglądać amerykańskie spalinowozy typu RSD 15 czy też SD 7/9 i wtedy nadszedł on, cały na biało zielono:love:
https://www.ebay.pl/itm/363494811400?hash=item54a1faa708:g:qlUAAOSwDuFhDARN
430373_316001361795838_144065518_n.jpg
DSC_0287.jpg
DSC_0289.jpg
DSC_0290.jpg
DSC_0291.jpg
DSC_0293.jpg
DSC_0294.jpg
DSC_0296.jpg
DSC_0299.jpg
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Z racji, że moja wiedza na temat amerykańskiego sprzętu jest znikoma i moje serce skradły europejskie konstrukcje z lat 70/80/90 nigdy nie zagłębiałem się w takie modele. Jednak tutaj muszę się zatrzymać i coś napisać bo bardzo.mi się spodobał zaprezentowany przez ciebie Mack. Podobne (jak nie identyczne) można spotkać w Iranie, nawet w transpocie międzynarodowym. Tak się składa, że mam trochę "chopla" jeśli chodzi o Irańskie zestawy do transportu międzynarodowego i spotykając je na naszych drogach nigdy nie mogę odciągnąć wzroku. Taki Mack to klasyka pełną gęba chętnie bym zobaczył Irańskie wydanie takiego ciągnika z solidną naczepą plandeką. ;)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Z racji, że moja wiedza na temat amerykańskiego sprzętu jest znikoma i moje serce skradły europejskie konstrukcje z lat 70/80/90 nigdy nie zagłębiałem się w takie modele. Jednak tutaj muszę się zatrzymać i coś napisać bo bardzo.mi się spodobał zaprezentowany przez ciebie Mack. Podobne (jak nie identyczne) można spotkać w Iranie, nawet w transpocie międzynarodowym. Tak się składa, że mam trochę "chopla" jeśli chodzi o Irańskie zestawy do transportu międzynarodowego i spotykając je na naszych drogach nigdy nie mogę odciągnąć wzroku. Taki Mack to klasyka pełną gęba chętnie bym zobaczył Irańskie wydanie takiego ciągnika z solidną naczepą plandeką. ;)
Przed rewolucją Ajatollaha USA miała w Iranie bardzo duże wpływy, i właśnie tam mieli swoją montownię ;)
https://40ton.net/ciekawostka-iranu-mack-dwoma-drazkami-biegow-codziennosc-niejednego-kierowcy/
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo fajny model.
Szwedzka firma z długimi tradycjami w transporcie na Bliski Wschód, Azję i Afrykę, jak sami o sobie piszą: Jesteśmy "małą firmą z dużymi zasobami"!
Współczuję tylko kierowcom takich tras bez kurnika, patrząc wstecz to teraz mają mega dobre warunki pracy.
Gdybyś chciał dodać towarzyszkę to możesz polować na AWM 73655.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Bardzo fajny model.
Szwedzka firma z długimi tradycjami w transporcie na Bliski Wschód, Azję i Afrykę, jak sami o sobie piszą: Jesteśmy "małą firmą z dużymi zasobami"!
Współczuję tylko kierowcom takich tras bez kurnika, patrząc wstecz to teraz mają mega dobre warunki pracy.
Gdybyś chciał dodać towarzyszkę to możesz polować na AWM 73655.
Dzięki za info Rafale, AWM mnie jeszcze nie raz zaskoczy, właśnie dzisiaj mam zamiar sięgnąć po model o istnieniu którego mało kto wie,
zaczynam coraz bardziej żałować ich zniknięcia z rynku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Bardzo ciekawy model. Świetna kolorystyka. Podoba mi się. A tak abstrahując od herpowskich wymysłów, ciekawe czy taki pojazd jeździł w trasy na bliski wschód, nie mając miejsca do spania dla kierowcy? :niepewny: