• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hachette Trabant 601 1/8

Irokez46

Znany użytkownik
Dla zainteresowanych, pojawił się od kilku lat wyczekiwany Trabant w skali 1/8. Przyznam że muszę poważnie się zastanowić bo zawsze w rodzinie mydelniczka była. Niestety może odbyć się to kosztem Fiata 125p, z którym mnie nic nie łączy bo zbierać trzy modele w jednym czasie (jeszcze jest Polonez) to spore obciążenie dla finansów.
https://trabant-kolekcja.pl/#description

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
No to ruszyła machina składania.:cool: Samochód bliski mojemu sercu, więc i plany spore odnośnie składania tego modelu. Na pewno będzie trzeba przemalować wnętrze bo póki co w zapowiedziach widnieje jako czarne. Nie kojarzę takiego w tych samochodach, ale nawet jeśli w którymś roku takie produkowano to na pewno nie będzie to w moim Trabancie. Na pierwszy ogień poszła kierownica, która się błyszczała jak pewna część psiego ciała.:ROFL: Owszem wyślizgana kierownica w trabancie może być błyszcząca, ale nie aż tak. Ja swoją pomalowałem półmatem Tamiya.
Kolejnym etapem będzie zrobienie okładziny pod maską silnika. Ta w modelu jest odlana razem z maską i pomalowana na kolor karoserii.
20200812_191956.jpg
20200812_191934.jpg
20200812_192053.jpg
20200812_192212.jpg