• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Hachette, DeAgostini - modele do składania skala 1:12, 1:8 itp.

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#21
Kolekcja to chyba jednak test. Złożyłem zamówienie i niby doszło potwierdzenie na maila, ale po zalogowaniu na konto Deagostini prenumerata widnieje jako anulowana. Do tego nie ma tego Jelcza na stronie głównej tak jak w przypadku modeli, które się ukazują.
 

Churchill

Nowy użytkownik
Reakcje
2 0 0
#22
Zgodnie z informacją po zamówienie na koncie użytkownika, napisałem dzis maila do DeAgostini. Uzyskalem odpowiedź, żeby nie sprawdzać szczegółów gdyż cała seria jest zupełnie nową oferta przed wysyłką oraz informacje na stronie są w wersji robiczej oraz w trakcie aktualizacji.
W tym samym mailu dostałem również informację by sprawdzić ofertę za 3 do 6 miesięcy, wiec możliwe że jest nadzieja:)
 

barman_2000

Aktywny użytkownik
Reakcje
160 6 0
#23
Zgodnie z informacją po zamówienie na koncie użytkownika, napisałem dzis maila do DeAgostini. Uzyskalem odpowiedź, żeby nie sprawdzać szczegółów gdyż cała seria jest zupełnie nową oferta przed wysyłką oraz informacje na stronie są w wersji robiczej oraz w trakcie aktualizacji.
W tym samym mailu dostałem również informację by sprawdzić ofertę za 3 do 6 miesięcy, wiec możliwe że jest nadzieja:)
Taką samą odpowiedź dostałem jak zamówiłem Ikarusa, żeby nie sprawdzać, zamówienie jest itd. Minął już ponad rok i cisza w temacie, na koncie dalej widnieje jako anulowana i raczej się jej nie doczekam.