• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele H0e na HOBBY 2012

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Już po Hobby, chciałbym napisać od siebie kilka słów.
Po pierwsze, dziękuję bardzo Wam dziewczyny i chłopaki za miłe przyjęcie na makiecie modułowej H0e. Jesteście naprawdę miłymi ludźmi. Nie wyczułem od Was niczego negatywnego, jesteście bardzo otwarci i macie fajne podejście do tego co kochacie. Osiągnąłem założony cel, czyli poznanie wielu z Was osobiście, a nie tylko gadanie na forum. Nie będę wymieniał Was po kolei, bo na pewno o kimś bym zapomniał, możliwe także że nie przypomniał bym sobie nicku każdego z Was, zatem wymieniać nie będę, bo pominięty mógłby mieć jakiś żal. Część z poznanych osób jest na forum, z tego pewna część uczestniczy w nim w miarę aktywnie. Reszta nie ma konta tutaj. Bardzo fajnie było z Wami spędzić te trzy dni. Mam również nadzieję że byłem użyteczny i że pomogłem Wam zrobić coś, co ludziom się podobało.
I chociaż to dziwne zrządzenie losu spowodowało że znalazłem się w części H0e, a nie H0 bliższej moim zainteresowaniom, to ale nie żałuję, bo było super!

Dziękuję, i mam nadzieję na spotkanie w przyszłości. A czy to będzie możliwe i kiedy, to życie pokaże.

Jeszcze raz dzięki, fajna z Was ekipa. Wszyscy razem i każdy z osobna.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
Zabawa przednia, choć brałem w niej udział raczej symboliczny, rozmowy ze znajomymi, których widuje się raz do roku, bezcenne, tort Magdaleny i Stanisława(choć jeszcze w brzuchu, z pewnością pomagał mamie)pyszny dawno się tak nie napchałem.
Oby rozwoju wąskotorówki nie zakłóciły własne ambicje poszczególnych wystawców, jak na razie jest OK.

A ten kto nie próbował niech se popatrzy.
 

Załączniki

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.492 19 0
Ja również ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność spędzać czas w czasie hobby: zarówno wszystkim przyjaciołom zaangażowanym w projekt kolei wąskotorowej H0e, jak również innym wystawcom, których prezentacje zapierały dech w piersiach. Było mi bardzo miło poznać wielu ciekawych i sympatycznych ludzi, których połączyła pasja modelarstwa. Dziękuje wszystkim tym, którzy stworzyli niepowtarzalny i przyjazny klimat.
 
Reakcje
1.254 18 1
Ja jestem pełen podziwu, uznania i wdzięczności dla Kolegi bstok70, który z podziwu godną cierpliwością godzinami opowiadał wszystkim o zawiłościach obrządzania maszyn na terenie lokomotywowni Ostrów Wlkp. Moja Ania, która pochodzi z Ostrowa, nie mogła stamtąd odejść. Fakt faktem, że najbardziej zależało jej na fotce wieży ciśnień z nazwą stacji, która głównie jawiła się na tle koszulki Kolegi bstok70, gdyż upatrzył sobie to miejsce właściwym do prowadzenia wykładów, ale oczekując cierpliwie na dogodność chwili słuchała z wielką uwagą, tak samoż i ja :)

Naprawdę wielki szacun i podziękowania za to, jak wspaniale umiesz się dzielić z innymi swoją pasją.
 

Marcin Wojda

Moderator Grupy H0e
Zespół forum
FREMO Polska
H0e
Reakcje
164 0 0
Było super! Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu wąskiego toru w Poznaniu. H0e w Polsce ciągle jest raczej na początku drogi, ale postęp w stosunku do zeszłego roku jest znaczący. A następna impreza już za rok - albo wcześniej! ;-)
 

Załączniki

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
Szanowni Państwo. Gdyby w naszej kulturze szacunek i sympatię można było okazać pokłonem, pokłoniłbym się Wam bardzo nisko. Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Bardzo się cieszę, że z roku na rok co raz wiecej Forumowiczów mogę poznać osobiście (bardzo żałuję że niektórzy nie przyznali się do siebie :) i że zasłaniałem obiekty do fotografowania :p). Dziękuję raz jeszcze za dopuszczenie mojego gniota do makiety H0e. Dziękuję za dobre serce i ciepłe przyjęcie przy makiecie Klubu HAZERO mimo, że nie jestem jego członkiem. Tegoroczne Hobby było inne niż poprzednie. Dużo w nim było melancholii i poczucia przemijania, co trochę rozstroiło mnie emocjonalnie. Dam temu wyraz w relacji, którą przygotuję, jak tylko z grubsza pozapinam sprawy zawodowe. Bardzo dziękuję za wspaniałe chwile spędzone z Wami na Hobby 2012.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
Mówiłem by go nie słuchać? ;)
Wciąż gada jaki to gniot, podczas gdy ludzie przyglądali się z zachwytem i robili fotki. Ale tego nie widział, bo nie stał przy swoim module. :) Ja jednak to widziałem nie raz.
Myślę że lepiej by było, gdyby moduł Michała był przelotowy, a nie skrajny, wtedy więcej by się na nim działo. Wyszłoby to mu na lepsze.
 
Reakcje
0 0 0
Mówiłem by go nie słuchać? ;)
Wciąż gada jaki to gniot, podczas gdy ludzie przyglądali się z zachwytem i robili fotki. Ale tego nie widział, bo nie stał przy swoim module. :) Ja jednak to widziałem nie raz.
Myślę że lepiej by było, gdyby moduł Michała był przelotowy, a nie skrajny, wtedy więcej by się na nim działo. Wyszłoby to mu na lepsze.
... też tam byłem i między innymi ów moduł też obfociłem ...
024.JPG
021.JPG
022.JPG
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
Przepraszam, że z dwudniowym poślizgiem - prędzej nie mogłem :)

Panie i Panowie - wielkie dzięki za fajną zabawę. Za przednią, rodzinną atmosferę na imprezie. Mam nadzieję, że tak dobrze zapowiadająca się "rodzina wąskotorowców" - nie zmarnuje swej szansy.
Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania makiety H0e. Dzięki dla osób, które ratowały nas w ciężkich chwilach ;) Specjalne podziękowania dla Magdaleny, za słodką niespodziankę którą przygotowała. Była tak duża, że na degustację załapali się nie tylko uczestnicy "wąskiego" ;)

Teraz pora na fotki. Jak zwykle - nie grzeszą jakością.

Tort wąskotorowy
SH12-9.jpg

Rodzinna fotka i część uczestników
SH12-10.jpg
SH12-11.jpg SH12-12.jpg

Tortowy poczęstunek
SH12-13.jpg SH12-14.jpg SH12-15.jpg SH12-16.jpg SH12-17.jpg SH12-18.jpg SH12-19.jpg SH12-20.jpg

Ekspozycja H0e
SH12-21.jpg SH12-22.jpg SH12-23.jpg SH12-24.jpg

Zaprzyjaźnione stoiska AMC i ROCO
SH12-3.jpg SH12-4.jpg

To zaś moje ulubione stoisko tegorocznych targów (zwłaszcza piękniejsza część obsługi :))
SH12-5.jpg

I moja pociecha w pracy
SH12-1.jpg
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
Część druga - skrzyneczki wąskotorowe
SH12-36.jpg SH12-25.jpg SH12-26.jpg SH12-27.jpg SH12-28.jpg SH12-29.jpg SH12-30.jpg SH12-31.jpg SH12-32.jpg SH12-33.jpg SH12-34.jpg SH12-35.jpg

Na sam koniec, muszę podziękować Michałowi za profesjonalne tłumaczenie i objaśnianie zwiedzającym, różnorakich zagadnień związanych z prawdziwą koleją. Tak samo jak oglądający - słuchałem (ja, z otwartą gębą ;) ). Michał - wielki szacunek !
SH12-6.jpg SH12-7.jpg SH12-8.jpg
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
Ja również chciałbym podziękować wszystkim za świetną imprezę. Cieszę się że wreszcie niektóre nicki z forum przestały być anonimowe. Faktycznie ekipa H0e okazała się niezłą zakręconą pozytywnie rodzinką :). No i oczywiście muszę publicznie podziękować również swojej żonie Magdzie, za wspaniały tort waskotorówkowy. Nie moge doczekać się kolejnego spotkania - wtedy juz nasza rodzinka będzie większa o kolejnego uczestnika (Stanisława) ;). Chciałbym również podziękować za bardzo mile spędzony czas w sobotni wieczór w internacie.
 

Załączniki

Podobne wątki