• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? H0 Jakie tory i sterowanie wybrać ?

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#1
Przechodzę na system DC więc muszę kupić zestaw torów na początek. Tory składam i rozkładam raz w tygodniu aby się pobawić. Makietę planuje zrobić, ale pewnie za kilka lat jak się dorobię pokoju na nią, na chwile obecną mam kolej podłogową :) Myślałem nad torami Roco Rocoline i tu pytanie, z podsypką czy bez ? Obecnie mam Cgleis i podsypka nie przeszkadza mi, ale zastanawia mnie czemu wszyscy tak "płaczą" na tą podsypkę ? :D Dlatego pytam doświadczonych :)

Dwa

Sterowanie...
Z21 z czarnym Multimaus, ale pewnie i tak będę sterował z telefonu, bo za **uja nie ogarnę tego pilota :O

Możecie coś doradzić ?

Chciałbym uzyskać koło tak jak na poniższym rysnuku czyli 3 tory, z Cgleis mam wszystko do takiego koła, ale jak to zrobić z Roco, czeski film...
Prosiłbym o nie usuwanie tematu, ze względu na moją znikomą znajomość sterowania i planowania.
Pozdrawiam
ctrack-r3r4r5turnout-24771-24772-1000.jpg
 

Podobne wątki