• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H Z Transport

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#1
Zaczynamy nowy temat , cały dział dotyczący konkretnych spedycji i ich malowań .
Tematami takimi próbowaliśmy podtrzymać aktywność " innego forum " ale niestety się nie udało .
Mam nadzieję , że tu będzie lepiej , zapraszam do przyłączenia się ze swoimi modelami .

Na początek tak na rozgrzewkę H Z Transport :

PIC02810.jpg
PIC02807.jpg
PIC02812.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#4
To może być ciekawy temat, ale byłby jeszcze ciekawszy, gdyby zdjęciom towarzyszyła krótka informacja o firmie, której barwy są przedstawiane na modelach. Od razu się zastrzegę, że sam nic do pokazania nie mam, gdyż nie kolekcjonuję samochodów ciężarowych (zwłaszcza współczesnych), ale z przyjemnością oglądam fajne modele.

PS. To dotyczy oczywiście wszystkich wątków w tym dziale, ale akurat ten jest pierwszym, do jakiego tu zajrzałem.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#6
To może być ciekawy temat, ale byłby jeszcze ciekawszy, gdyby zdjęciom towarzyszyła krótka informacja o firmie, której barwy są przedstawiane na modelach. Od razu się zastrzegę, że sam nic do pokazania nie mam, gdyż nie kolekcjonuję samochodów ciężarowych (zwłaszcza współczesnych), ale z przyjemnością oglądam fajne modele.

PS. To dotyczy oczywiście wszystkich wątków w tym dziale, ale akurat ten jest pierwszym, do jakiego tu zajrzałem.

Doceniam sugestię , jest ona trafna .
Mam nadzieję, że się koledzy wywiedzą i uzupełnią temat o jakieś ciekawe info .

Jeszcze raz dzięki , może być fajnie .
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#7
Z H.Z. w 2012 roku AWM wypuściło jeden model ale powiem szczerze, że to chyba raczej nie polonik ( ale nie będę się przy tym upierał)
Jest to MAN TG-X XL - SZ Cont - mit 45" Kühl-Container. A co do ilości to zgadzam się z Irokezem - chyba było ich więcej. Muszę pogrzebać u siebie - może coś mi wpadnie w łapki.
Jeśli chodzi o wspomniane wyżej volvo to dla mnie jest jak legenda opowiadana tu i ówdzie. Wiem, że jest ale nawet zdjęcia nie widziałem, choć przez pewien dłuższy czas szukałem tego volvo po różnego rodzaju stronach, sklepach itd. Spotkałem się tylko z taką opinią na jego temat - jak go masz to jesteś szczęściarz.
Jeśli chodzi o firmę to na ich stronie jest dość dużo podstawowych informacji
http://www.hztransport.com/index_pl.html
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#8
Volvo istnieje, widziałem kiedyś jego fotę w jakimś temacie na Wadze Ciężkiej. Próbowałem je znaleźć przez jakieś dwa lata ale wyszła lipa. Mnie udało się kiedyś uzbierać taki zestaw - Man jest powtórzony, ale tak kombinowałem z dodatkami żeby się różniły.
 
Reakcje
10.765 67 1
#9
Volvo o którym mowa w temacie posiada użytkownik portalu o którym wspomniał Piotr . Na waga ciężka jest użytkownik Doniu warto by było go zaprosić na nasze forum bo posiada naprawdę imponującą kolekcje . Tutaj link do zdjęcia na którym widać volvo H.Z. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b03189ef4aa6c2cb (lewy górny róg) . Tutaj link do jego tematu , ale osobiście bym wolał nie przeglądać tylko czekać aż modele zobaczymy na tym forum http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?f=6&t=13031 .
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#10
Fakt kolekcję ma imponującą. kilka modeli chętnie bym widział u siebie :)
Piter zestaw super - zdjęcia zawsze wyglądają ekstra jak jest tam flota w jednej barwie
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Spedycje 0
Spedycje 0
Spedycje 1
Spedycje 0
Spedycje 1

Podobne wątki