• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H-M-F modele - zapowiedzi - recenzje

OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
Mała aktualizacja, powoli wyjeżdżają gotowce :). Mam nadzieję że to dobra wiadomość dla wszystkich. Jeżeli wszystko pójdzie OK wszyscy którzy złożyli zamówienie będą mieli swoje modele do końca czerwca.

C_330_14.jpg

P.S - Z góry przepraszam za opóźnienie, miało być inaczej ale w nawale zamówień poległem a jest co składać :).
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
Żeby nie było, że było i zniknęło :) w chwili oddechu miedzy kolejnymi seriami "ciapuszków", powstaje zapowiedziany TUR oraz kabina. Malutki zarys początku prac, więcej niebawem.

tur.jpg
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
No i dojechały detale na tura, niestety sprawa nie wygląda optymistycznie :(. Ciężko będzie zrobić ruchomy podnośnik nie przeskalowując niektórych detali. Jeżeli miał by zachować oryginalne wymiary to musiał by pozostać nieruchomy :(. Pytanie tylko co z tym zrobić, przeprojektować tracąc proporcje ?
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
No i dojechały detale na tura, niestety sprawa nie wygląda optymistycznie :(. Ciężko będzie zrobić ruchomy podnośnik nie przeskalowując niektórych detali. Jeżeli miał by zachować oryginalne wymiary to musiał by pozostać nieruchomy :(. Pytanie tylko co z tym zrobić, przeprojektować tracąc proporcje ?
Ja poproszę o taki model aby wygladał jak najbardziej realistycznie i dla mnie jest to bardziej istotna kwestia niż to czy będzie w nim coś ruchomego czy też nie. U mnie model i tak stoi w gablocie, nie ruszam go, nie bawię się nim, ja go tylko ogladam i podziwiam.