• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H-M-F modele - zapowiedzi - recenzje

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#62
Projekt bardzo fajny i jestem zainteresowany wstępnie takimi Ursusami. Z ostateczną decyzją czekam na pokazanie zdjęć gotowego modelu, bo projekt projektem, a rzeczywistość modelarska rzeczywistością.
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#63
Jasna sprawa, dlatego nie oferuję nic puki nie będzie gotowca gotowego do sprzedaży. A projekt to dobry wstęp do urealnienia. Model powinien być gotowy w połowie lutego no może koniec.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#64
A tak swoją drogą to szkoda, że nie wziąłeś na tapetę Ursusa C-360 bo to by był strzał w 10-tkę a C-330 jako trzeci producent będziesz robił.
Bosko by wyglądał taki model w skali 1/87 jak ten z poniższych zdjęć:

104238027_1_644x461_ursus-c-360-lakier-farba-piaskowa-oryginal-ursusc-330-c-360-okazja-swarzedz.jpg


ursus-c-p-kabina-pierwszy-5287391.jpg





A jeszcze z takim orurowaniem antykapotażowym to już wymarzony model:

sprzedam-ursusa-c360-naprawde-ladny-378682372.jpg

ursus-c-360-do-pracy-w-lesie-nie-lkt-zetor-3001452878.jpg


Tutaj te orurowanie na 40-ce:
ursus-c-4011-blue-series_43831_480_220968.jpg
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#65
No jeszcze c-330 nie poszedł w ruch, a kto wie może w rozpędzie trafi i ten. Głównym powodem był dostęp do C-330 no i chęć posiadania takiego modelu. Tak czy inaczej czy będzie ktoś go chciał czy nie model będzie. Następny jest zaplanowany model "cztero kopytnego" :):) nawet modela już namierzyłem. A C-360 będzie :).
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#66
No jeszcze c-330 nie poszedł w ruch, a kto wie może w rozpędzie trafi i ten. Głównym powodem był dostęp do C-330 no i chęć posiadania takiego modelu. Tak czy inaczej czy będzie ktoś go chciał czy nie model będzie. Następny jest zaplanowany model "cztero kopytnego" :):) nawet modela już namierzyłem. A C-360 będzie :).
To w takim razie na C-360 zapisuję się na 5 sztuk
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#67
Dotarły wydruki, są nawet pierwsze odlewy nie najlepsze gdyż dopiero dogaduje się z komorą próżniową. Niestety nie mogłem się powstrzymać żeby choć nie spróbować poskładać "ciapka". No i na warsztat poszły pierwsze odlewy, tak wiem mają wady i niedolane elementy ;), dla tego jest to model prezentacyjny, tak żeby nie było że nic się nie dzieje. To co na fotkach będzie z żywicy. Reszta czyli zaczepy, zawiesie, ramiona zwrotnicy itp, będą fototrawione. Aktualnie czekam na blaszki no i kalki. Potrwa to około 2 tygodni, między czasie będą powstawały półprodukty żywiczne. Widoczne na kołach wlewki, miały być ukryte pod błotnikami ale z rozpędu nie zwróciłem na to uwagi i są na wierzchu. Koła są z dwóch części, opona i felga. Oczywiście nie zabrakło także fotki z grosikiem dla porównania :D. To na razie tyle, następny będzie tur i kabina. Zabrakło także błotników z przodu zostały uszkodzone i czekam na nowe.

Fotki kiepskie bo robione telefonem :mad: aparat się rozładował.

ursua_C-330_4.png ursua_C-330_5.png ursua_C-330_6.png ursua_C-330_7.png ursua_C-330_8.png ursua_C-330_9.png ursua_C-330_10.png ursua_C-330_11.png
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#70
Gotowy "ciapek" kosztował będzie jak avecez zasugerował 1 gr plus 144,99 zł opakowanie no i koszt wysyłki 13 zł :).
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#75
Jak tylko dotrą brakujące elementy przedstawię gotowy oferowany model. Wtedy też otworzę oficjalną listę chętnych na model wraz z wybranym przez nich kolorem, silnika z układem napędowym, maski z nadkolami i felgami. Oczywiście podam kolory z których można wybierać.