• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H-M-F modele - zapowiedzi - recenzje

OP
OP
dmvip

dmvip

Aktywny użytkownik
Dziś poskładałem TUR-a na "pół-sucho" :), aby sprawdzić błędy i nanieść poprawki. TUR zamocowany do testowego ciągnika, tylko taki mi się został (a szewc w dziurawych butach chodzi :)). Podnośnik można zamocować do ciągnika na wcisk tak jak pozostałe elementy ramienia z łychą. Czyli można go założyć a w razie potrzeby zdemontować, albo skleić na stałe. Skrzynia przeciw wagi jest montowana na belce tak jak w oryginale, czyli można ją założyć i ściągnąć bez inwazyjnie. Niestety w ofercie będzie TUR nieruchomy ustawiony do jednej pozycji wybranej przez klienta.

Teraz naniosę poprawki, później do druku i będzie wcielony do produkcji. Jak tylko będzie w 100% gotowy podam cenę. Dla wszystkich osób które zakupiły mojego C-330 i byli by chętni do zamontowania tura, przygotuję instrukcję jak to zrobić we własnym warsztacie :). Pasował będzie na
1000%

UWAGA !!! - Ramię podnośnika niestety połamało się w nieplanowanych miejscach i jest troszkę przykrótkie.

TUR_1.jpg TUR_2.jpg TUR_3.jpg TUR_4.jpg TUR_5.jpg

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 477