• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gumowa powłoka

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#1
Poszukuję patentu na powleczenie bieżników opon plastikowych jakąś cienką gumową powłoką.
Teoretycznie oczywiście mogę wymienić plastikowe opony na gumowe ale.. O ile dla aut ciezarowych znalazłem, o tyle dla osobówek już nie.
Silikon się nie nadaje. Jest za gęsty. Chyba że ktoś ma patent na rozcieńczenie go.
Może to być cos w sprayu. Na alegrze są niby gumy w sprayu ale to chyba nie to. Mi zależy na uzyskaniu przyczepności.
Za każdą sugestię będę wdzięczny po grób.
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#4
Witam. Tak jak obiecałem : zakupiłem specyfik. Efekt, pomijając braki warsztatowe w postaci ubytków i bąbli powietrza - rewelacja! Dokładnie o to mi chodziło.
Materiał jest sprężysty i przyczepny. Odlewałem w formie silikonowej i nawet wspaniale widać bieżnik.
DSC_0798.JPG DSC_0799.JPG DSC_0800.JPG