• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - jarekom

Reakcje
10.674 67 1
Dzisiaj Kozaa starem mnie położył na kolana , a teraz Jarku tym modelem mnie dobiłeś i kopiesz leżącego :D
Rewelacyjne wykonanie modelu o którym można wypowiadać się tylko w superlatywach . Składem wniosek do Prezydenta o wysoką dożywotnią dotację dla Ciebie , abyś mógł rzucić pracę i zająć się wyłącznie tworzeniem modeli abyś mógł mnie "kopać" kolejnymi tak zjawiskowymi modelami .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
No i po raz kolejny jestem w szoku. :eek::eek::eek: Model jest po prostu rewelacyjny. Tak jak @DamLen napisał - "maszyna zmniejszająca", no chyba, że to zaczarowany ołówek. Pięknie się ogląda Twoje prezentacje. Teraz chciałbym na żywo zobaczyć Twój terminal. Może znajdziesz czas i przyjedziesz we wrześniu 2018 r. do Włocławka na wystawę? Pomyśl. Info o wystawie znajdziesz w temacie III Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
"Nie postarałeś się, nie ma co podziwiać, średni model" <- to tak z zazdrości, bo ogólnie to brak słów, które odzwierciedliłyby jakośc wykonania i oryginalność modelu, więc ujmę krótko, po polsku - o kur$%a !!! Kawał dobrze wykonanej roboty Jarek!
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Zestaw prezentuje się zajebiście. Kolejny model po mistrzowsku zrobiony spod twojej ręki. Pierwsza i ostatnia fotka wygląda jak w realu moim zdaniem. sama sceneria już powala.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki