• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - jarekom

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
No tak i znowu miazga... kolejny... A zresztą Ty to przecież wiesz że odjebałeś kawał solidnej roboty i znów musimy zbierać szczęki z podłogi (y) świetny jest ten actros!!(y)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Kolejny skończony model to Volvo z Palfinger-em i 3-osiowym Pendelem . Model firmy Van Grinsven.
Ciągnik w konfiguracji 10 x 4 wykonany z blaszki , a naczepa Nootboom przerobiona z 4-osiowej Herpy. Trochę dodatków.

IMG_9138.JPG


IMG_9141.JPG


IMG_9144.JPG


IMG_9147.JPG


IMG_9150.JPG


IMG_9153.JPG


IMG_9156.JPG


IMG_9160.JPG


IMG_9168.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Twoje prace to modelarstwo na najwyższym poziomie. Kolejny piękny model. I znów jestem pod wrażeniem. :eek::eek::eek: Szczena opada. (y)(y)(y)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Kurde Jarek ja może i stary nie jestem ale stany przedzawałowe to mi nie są potrzebne :D... Pięknie się prezentuje ta całość... ahh (y)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Trochę malowanie tych światełek mi nie idzie, kurde takie małe !!!
Trochę wspomagam się maszynami. Te żółte ukośniki na siłownikach to sobie tamponiarką zrobiłem.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ty chyba masz jakąś magiczną maszynę zmniejszająca i przerabiasz modele z 1:50 na 1:87. :ROFL: Jestem pod wrażeniem, nie po raz pierwszy z resztą i mam nadzieję, że nie ostatni. ;)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Ty chyba masz jakąś magiczną maszynę zmniejszająca i przerabiasz modele z 1:50 na 1:87. :ROFL: Jestem pod wrażeniem, nie po raz pierwszy z resztą i mam nadzieję, że nie ostatni. ;)
To prawda , że ten model jest wykonany w skali 1:50 , tylko że..... . Po pierwsze zbiornik olejowy do Palfingera jest z tyłu kabiny , co nie zgadza się z oryginałem. Drugie - nie te skrzynki na osprzęt w zabudowie podwozia. Trzecie- brak siłowników na przednim zderzaku. Czwarte - nie ta naczepa. Nie popisali się trochę !!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki