• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#1
Witam
Chociaż dział ten nie cieszy się dużym powodzeniem , postanowiłem założyć temat i pokazać co do tej pory udało mi się wykonać. Niedawno ukończyłem makiete i na jej tle będę prezentował mniej lub więcej udane modele. Na początek zdjęcie grupowe , chociaż i tak sporo sie nie zmieściło.

Makieta (1).JPG


Makieta (2).JPG


Makieta (3).JPG


Makieta (4).JPG


Makieta (5).JPG


Makieta (6).JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#3
Świetna robota chciałbym mieć tyle miejsca na dioramę, w zasadzie to jest duża makieta.
Modele bym prosił po kolei bo się zgubiłem.:D
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#6
Dzięki za słowa uznania. Ale kolega też gruszek w popiele nie zaspuje, i modele robi bardzo klimatyczne. Mówię chociażby o Afganistanie.
Co do makiety to 1200 x 2400 mm. Do dorobienia zostały 2 moduły autostrady 3 pasmowej i będzie komplet. Kombinuje aby ja podwiesić do sufitu, bo jednak trochę przestrzeni zajmuje. Ale zawsze chciałem mieć cos takiego!
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#8
Panie Jarek makieta cudo :cool: Takiej ilości modeli w barwach Polskich firm nie ma nikt , a wszystkie w jednym miejscu miażdzą system . Modele które prezentujesz też maja swój niepowtarzalny urok . Czekam na dalsze prezentacje .
 
M

Maverick

Gość
#9
Jarek pewnie już staję się monotematyczny ale zazdroszę i gratuluję umiejętności oraz talentu jaki niewątpliwie posiadasz.Tak jak i Irokez też mialem okazję je oglądać na żywo i mogę powiedzieć, że są oblędne po prostu. Wśród tych tutaj wypatrzylem dwa nowe Bringi "dostawczaki" i to są chyba te o których parę dni temu rozmawialiśmy przez telefon, tak? Poproszę o ich bliższą prezentację, tu albo w temacie twoich kolekcji. ;)
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#12
Makieta i modele takie sterylne, uporządkowane :) Ma to swój urok. Sam bym się na taką makietę nie zdecydował, bo mam niechlujny warsztat i inny gust, ale ciekawy efekt jest, i dużo starannej pracy włożone.
Taka ilość pojazdów i widok z góry nasunęła mi dziwne skojarzenie że to parking przed jakimś schronem podczas inwazji żywych trupów ;)
Forwarder fajny, zasługuje na osobną dioramkę, bo do tej zupełnie nie pasuje.
 
Reakcje
0 0 0
#15
Mi najbardziej do gustu przypadł Daf XF105 Class. Coś pięknego. Ale mi co innego nie daje spać twoja kolekcja modeli V.d. Vlist i prosiłbym o bardziej szczegółowe fotki tych modeli.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#16
Nic mądrego nie mam do napisania poza tym że modele są świetne, posiadają mnóstwo szczegółów, i chciałbym je mieć w swojej kolekcji.:D
 
M

Maverick

Gość
#18
Chyba nie bedzie to żadnym zaskoczeniem jak napisze, że zestaw DAF + naczepa z kombajnen to dla mnie numer 1 tej prezenatcji. Jarek nawet nie wiesz jak bardzo Ci zazdroszczę tego modelu.:(
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#19
To prawda ,że Jarek robi świetne modele , na niektórych są nawet moje odciski paluchów ( z Iławy )
Kolega zawsze wyprzedzał poziomem wykonania modeli , również zazdroszczę .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki