• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - jarekom

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#21
Żólte Volvo spodobało mi się najbardziej.Fajnie wyglada ten napis BFC na podszybiu.Modele jak to zwykle dobrze wykonane i dopracowane.Masz chyba największą kolekcję poloników i w dodatku wykonanych przez siebie samego.
 

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#23
Modele z własnym wkładem pracy to, to co lubię oglądać na tym forum. Gotowiec Herpy czy AWM może kupić każdy, natomiast takie modele jak BFC, LINK-i SKAT-y itp. to już wyższa klasa modelarska.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#24
BFC ma parę Dafów ale ciągaja tylko puszki, Volva przeważnie plandeki. Mają jeszcze żółtą Scanie R , poluję na nią . Jak uda mi sie ją obfotografować to pewnie zalili kolekcję.
Przy okazji robienia własnie w/w Dafa zrobiłem przedstawicieli gdańskiej firmy Balticon. Firma obsługuje terminal kontenerowy.

Balticon (1).JPG
Balticon (2).JPG
Balticon (3).JPG
 

Załączniki

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#29
Bardzo fajnie pobrudzone kontenery , wyglądają jak prawdziwe . Balticony jak inne twoje modele zrobione na najwyższym poziomie . Szkoda tylko że niewypaliła jedna rzecz z nimi , no ale cóż .
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#30
Witam
Stacje benzynową robiłem sam od podstaw. Budynek to polidtyren, trochę profili evergreena. Dystrubutor sklejony z hipsa + kalki. Plakaty i obramówki w kolorze Schella to nadruk na papierze fotograficznym. Jeszcze by trzeba było wyposażyć sklep w regały, ale jak sił przybędzie. Na makiecie zostawiłem jeszcze miejsce ma McDonalda.

Dzisiaj chciałbym pokazać jeden z dwóch modeli w wersji longline, mianowicie Scania R Singer Transporte. Dzisiaj parę rzeczy bym poprawił w tym modelu.

IMG_4751.JPG


IMG_4752.JPG


IMG_4753.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#31
Longline zawsze mi się podobały.Co do poprawiania modeli to się nie przejmuj.Ja też chwilami nie mogę patrzeć na te robione kilka lat temu i myśle co bym teraz zrobił w nich inaczej.
 
M

Maverick

Gość
#33
Świetny model i tak Irokez pisał każdy z nas to ma że nstępny model zrobił by inaczej.
Dokladnie tak jak pisze Brodagaz, a za kilka lat i na te co obecnie robisz spojrzysz w podobny sposób i też znajdziesz kilka rzeczy do poprawki. To normalne bo tylko jak się czlowiek nie rozwija to nie przeszkadzają mu jakieś niedoróbki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#34
Scania longline jest świetna. Zawsze mi się podobała, ale jak na razie żadna jeszcze nie zagościła u mnie. Muszę to zmienić i wpisać ją na swoją listę zakupową.
 
M

Maverick

Gość
#38
Kolorek to ma taki Bringowski ale wygląda cudownie.(y) Może tylko ten kolor tej pomaranczowej "fali" powinien byc bardziej... żólty jak w orginale.
 
Reakcje
10.765 67 1
#39
Fajnie że pojawił się kolejny polonik w twojej stajni . Szkoda tylko że pasek jak napisał Maverick nie jest żółty jak w oryginale bo troszkę by ten model ożywił , a takto troszkę mdły jest . I ten zderzak przedni troszkę rozmazany , przynajmniej tak wygląda na zdjęciu .
 

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#40
Podejrzewam, że kolor paska to wina sposobu drukowania kalek (bez białego podkładu), a nie "niedopatrzenie" autora :) Jak dla mnie model zasługuję na 5-tke, Jednie co nie bardzo mi się podoba, to koła w naczepie (ale to raczej kwestia gustu, bo ja nie lubię tego typu felg w naczepach ;-) )
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki