• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - jarekom

OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Wracając do modelu Dafa CF to muszę Wam powiedzieć , że części z tego modelu wykorzystał niejaki Pan Transmar. Model można zobaczyć : transmar-logistik.de. Podesłałem mu jeszcze blaszki do auto transportera Mana TGA z Gartnera KG. Na pewno podrasuje ten model !!!

U mnie natomiast powstał następny model przewoźnika Farenkotte. Tym razem Man TGX Euro 6 z tandemem.
IMG_9740.JPG
IMG_9743.JPG
IMG_9746.JPG
IMG_9749.JPG
IMG_9755.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
Ja już dawno twierdziłem że Ty Jarku swoim warsztatem dawno przegoniłeś TransMara . Model jak zwykle na wysokim poziomie i mi się bardzo podoba . Jeszcze takie pytanie mam , czy nie planujesz budowy tych naczep 5-osiowych pod 2 kontenery 20' ?
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Jeszcze takie pytanie mam , czy nie planujesz budowy tych naczep 5-osiowych pod 2 kontenery 20' ?
Kiedyś się do nich przymierzałem , nawet jedna nieskończona czeka na lepsze czasy. Muszę dopracować tylne belki . Pomysł był taki aby zrobić z dwóch naczep z AWm-u. Trzeba trochę zaingerować skalpelem i bodajże w tylnej naczepie zrobić błotnik na dwa koła. Oczywiście ten pomysł odbiega od oryginału. W rzeczywistości konstrukcja tej naczepy znacznie odbiega od mojego pomysłu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
Model rewelacyjny ale piasty kół do poprawki , szczególnie z przodu jak się patrzy widać pewne niedoskonałości malowania :)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Witam
Postanowiłem zrobić nową zabudowę do transportu ciężarówek.
Zawsze po głowie chodził mi model z firmy Zanderberg. Porobiłem blaszki , zmodyfikowałem kabinę i wyszło to co poniżej.
Jako przyczepa miała służyć lohra z zestawu Herpy. Niestety po analizie stwierdziłem , że to nie yen typ i będę musiał zrobić ją od podstaw.

IMG_0639.JPG


IMG_0642.JPG


IMG_0645.JPG


IMG_0649.JPG


IMG_0652.JPG


IMG_0655.JPG


IMG_0657.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki