• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#1
Witam
W tym temacie będą gotowe przerobione już przezemnie modele H0. Będę pokazywał nowe przeróbki i starsze modele przerobione jakiś czas temu i jako że nie wszystkim da się dogodzić to też wielu osobą się mogą nie podobać tak więc sugestie i uwagi mile widziane :)(y)

Ostatnia przeróbka to BMW 850 B12 Alpina Herpa
Przerobione zostały miedzy innymi swiatła przednie na przeźroczyste, tylne, lusterka, zawieszenie, tłumiki (jeden muszę poprawić), panel lines itp.


porównanie z serią

 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#3
Tomek, no ja raczej osobówki zbieram niż ciężarowe ;) Dlatego będą tu różne marki pokazywane :)
Przed Alpina przeróbce uległo BMW e30 M3 Herpa, tutaj z zewnątrz praktycznie wszystko uległo przeróbce, najwięcej pracy było przy dorobieniu opon i zmianie przednich świateł na przeźroczyste. Na foto również porównanie z serią będzie.







 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#6
Piękna robota. Alpina B12 coupe wygląda kapitalnie po tych przeróbkach, ale M3 bije ją na głowę. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y)(y)(y) Czekam z niecierpliwością na następne.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#8
Ciesze się że robota nie poszła na marne :)
Kilka poprzednich przeróbek:
BMW e21 LUMMA






BMW 507 oraz VW JETTA cult style


BMW e30 i e36




oraz BMW e30 cabrio "M-technic" tutaj z dwóch modeli powstał jeden







 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#12
Witam Mattia :)

Gość jak gość, raz jak zrobiłem CC sportinga to laska się rozebrała żeby móc być blisko auta, potem nawet zabawiła się z fotografem ale długo to nie trwało bo wpadł jej zazdrosny facet(n)





Z góry przepraszam jeśli kogoś uraziły zdjęcia, jeśli tak się stało to niech moderator usunie te zdjęcia(y)




Potem powstał kolejny Sporting, inne tez jeszcze powstaną i również żółty bo ten został sprzedany


 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#13
Genialne są Twoje przeróbki. Moim faworytem z tych dwóch prezentacji jest kabriolet z rekina. Po prostu piękny.(y)(y)(y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#14
Maciek, wiem że chciałeś taką, mam już po części przygotowane, będzie około 3 sztuk na sprzedaż. Myśle że do końca roku wkońcu to ogarnę, dam Ci znać jak będą gotowe bo o ile dobrze pamiętam to chciałbyś czerwoną nie?;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#15
Maciek, wiem że chciałeś taką, mam już po części przygotowane, będzie około 3 sztuk na sprzedaż. Myśle że do końca roku wkońcu to ogarnę, dam Ci znać jak będą gotowe bo o ile dobrze pamiętam to chciałbyś czerwoną nie?;)
Dzięki, że pamiętasz. Tak, chciałem przygarnąć czerwoną. Jak będziesz już miał to ja nadal jestem chętny.:)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#16
Witam
Temat zapowiada się ciekawie. Pierwsze czerwone BMW wyśmienita robota, szczególnie felgi w trójce. Z ostatniej prezentacji to ten niebieski mi się podoba. Przy okazji trochę się uśmiałem oglądając sesję!!! Zazdrosny facet wygląda na bardzo wku..........!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki