• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Dzieki za komentarze :) Ciesze się że kolejne modele Wam się podobają, dziś ukończyłem równiez model który spędzął mi sen z powiek... :D Samo rozebranie tego modelu było wyczynem bo plastik sie łamał jak nie powiem co... :mad: Chciałem oswietlic same koguty ale ładny uśmiech Brody sprawił że swieci sie wiecej ;) Wiecej chyba niz sam zakładał ;) Model trzeba było podmalowywać a potem całośc malowac. Roboty sporo ale udało sie :)
Daf CF Straż pożarna HERPA
a.jpg
aa.jpg


Filmik

 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie
Po długiej nie obecnosci postaram sie troche odświeżyć temat, ostatnio skonczony model to Nysa 522 w skali 1:43 z kolekcji auto PRL, świecące swiatła, migajace migacze i kogut, niestety kogut w formie stroboskopu poniważ uklad ktory jest zamontowany nie ma efektu jak te stare koguty.

 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie :)
Dzisiaj zadnych światek, drobna zmianka, oryginalne malowanie, ja tylko podmalowalem jakies detale i dałem nowe koła BORBET A na zywicznych oponach na niskim profilu ;)

a.jpg
aa.jpg
aaa.jpg
aaaa.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki