• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Dziękuje za komentarze :)
Kolejny model, Scania 1:50 WSI, w Włoskim malowaniu Diego Fussoni, model wiernie odwzorowany względem oryginału 1:1. Moje zmiany stylistyczne to pomalowanie wnetrza na biało, kalki logo scanii na oparciach i główna zmiana to oświetlenie go. Kilkadziesiąt godzin pracy przez dwa tygodnie, model spędzał sen z powiek ale wkońcu sie udało. Największy narazie mój projekt, 66 diód smd zamontowanych + układ migajacy, zasilanie 12V. Model robiłem dla siebie zeby mieć coś oswietlonego równiez w skali 1:50. Dziś podczas składania podałem chyba za wysokie napiecie i 3 z 4 migaczy się spaliło, kilka godzin ale udało sie diody wymienić i model działa tak jak chciałem, wcześniej jeszcze spaliła sie dioda oświetlająca środek i świecił tylko licznik, nawigacja i przełączniki, ale tez udało sie ją wymienić. Pod spodem zamontowany malutki przelącznik do zmiany rodzaju migania migaczy oraz kogutów :)

q.jpg
qq.jpg
qqq.jpg
qqqq.jpg
qqqqq.jpg
qqqqqq.jpg
qqqqqqq.jpg
qqqqqqqq.jpg
qqqqqqqqq.jpg
qqqqqqqqqq.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Jestem pod wrażeniem Pawle. (y) Kapitalnie wygląda Scania po oświetleniu. Filmik dopiero pokazuje jak to wygląda w rzeczywistości. Gratuluję. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki