• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Golf w oryginale a po Twoich modach to jak niebo a ziemia. Zdecydowanie zyskał.(y)
Muszę przyznać, że te felgi robią wielką robotę i muszę się za takimi rozejrzeć. :gwizd:
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Dzięki za komentarze :) Ciesze się ze modele się podobaja i że golfik przypadł do gustu :)
Jeszcze pare takich rarytasów i można organizować zlot albo 1/4 mili.
Chce kiedys zrobić sobie małą dioramke z samochodami tuningowymi, dlatego co jakis czas już sobie jakiś przygotowuje :)

Dziś kolejne oświetlone modele, tym razem dwie Audi A8, starsza i nowsza wersja ;)

bb.jpg
b.jpg
bbbbb.jpg
bbb.jpg
bbbb.jpg
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Można śmiało powiedzieć że VW T5 SOK to już rarytas sam w sobie, a oświetlenie go wygląda niesamowicie. Nie wiem czy to nie zdjecia z kolejnej wersji King Kong-a bo na filmie w 0:04 widać to coś :D :ROFL:. Paweł nie wiedziałem że dorabiasz w filmach przygodowych :LOL:.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
W filmach to ja bym sobie dorobił ale nie w przygodowych tylko w innych :ROFL: Model obrócony palcami, przynajmniej spamerzy na YT nie beda tyle pisali jakie to wielkie itd ;) Cieszę się że sie podoba, w miare mozliwosci bede wrzucał kolejne juz gotowce ;)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Dzięki za komentarze :)
Super Szymon ze golf Ci sie podoba i pozostałym oswietlenia, dziś kolejny model "z pod kabli rozruchowych" ;) Neoplan PKS Szczecin. Model przerobiony na PKS (nie przeze mnie), ja dodałem oświetlenie i figurki.

d.jpg
dddd.jpg
ddd.jpg
dd.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Ciekawie wygląda ten autokar. Światła, oświetlenie wnętrza i obrysówki dają niezły efekt. Bardziej jednak podoba mi się poprzednia prezentacja i ten VW SOKu z migającymi kogutami.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki