• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie,
Znów długo nic, ale w miedzy czasie powstało kilka oświetlonych, żeby nie zanudzać osobówkami to pokaze dwa różne modele :D

Scania CS20 (powstaje jeszcze do niej naczepa)

aa.jpg
aaa.jpg


Oraz Range Rover :D

c.jpg
cc.jpg

ccc.jpg


:D:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.939 386 20
Coraz lepiej Ci to wychodzi. Jestem pod wrażeniem. Światła Scanii wyglądają jak w realu. Pięknie... (y) Land Rover też nie ustępuje Scanii. Podoba mi się Twoja praca. (y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Ciesze sie że modele sie Wam podobają, nie które bedziecie z czasem pewnie oglądać na makietach u Gerson&Broda ;)

Dzisiaj skończyłem Opla Vectre z Rietze Policyjna, model ma cały układ schowany w środku dzięki czemu wychodzą tylko dwa kabelki zasilające. Musiałem wyciąc troche siedzeń tylnych ale patrząc przez szyby praktycznie tego nie widać :)

a.jpg

aa.jpg



Oraz powstałe jakiś czas temu Mazda Xedos

aaa.jpg

aaaa.jpg


VW Caddy

aaaaa.jpg

aaaaaa.jpg


oraz VW Tiguan

aaaaaaa.jpg

P1030227.JPG
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Kolejne 3 oswietlone modele dla naszych forumowych kolegów, Straz graniczna, Ambulans Triomed, Pogotowie gazowe :)

 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie,
Dziękuje za komentarze :) Dzis kolejne modeliki, pierwszy to Golf MK1 Wikinga cabrio, wersja GENESIS, trafił mi sie kiedys w tym malowaniu, co ciekawe w 1:1 tez takie wychodziły. Model dostał nowy tłumik, nowe koła, klosze przednich lamp, pomalowane uszczelki, listwy, zderzaki, grill, tylne lampy, pałąk, złozony dach, kalkomanie rejestracji S1 GTI które zrobił dla mnei kolega Pilek za co serdecznie mu dziękuje :)

oryginał: (fotka z google)

$_1.JPG


Po przeróbce:

a.jpg
aa.jpg
aaa.jpg
aaaa.jpg
aaaaa.jpg
aaaaaa.jpg



Kolejny model to Fiat 125p karetka od tololoko, oswietlony został kogut migajacy,układ do koguta schowany jest w modelu :)

Ostatni to Mercedes Sprinter Wikinga, model ma zrobione migające migacze, układ schowany jest w środku modelu :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
Wolę auta w oryginalnym wyglądzie tak jak wyszły z fabryki, ale ten Golf wyszedł kozacko. Super przy nim podłubałeś, już nie wygląda jak tandetna namiastka modelu tylko jak model wysokiej klasy.(y) Co do tych Twoich migających modeli to mam ochotę coś Ci podesłać do zrobienia.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki