• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Dzisiaj bez oświetlenia i bez "dupeczek" ale za to CULTowo ;) Z "warsztaciku" na "gotowe" trafiła już Manta firmy euromodell. Tak jak już tam pisałem, poszlifowane, podmalowane, wypolerowane rozne elementy, dołożony tylny metalowy tłumik, zmienione koła (na pierwszym zdjęciu zdjęcie z koła na ktorych przyszła mi z allegro), dołożone zabytkowe rejestracje, przednia rejestracje naklejona na aluminiowa tasme, obcieta i przyklejona, miało byc jako aluminiowa ramka, ale ciezko się to klei bo strasznie się gnie.
Model w trakcie zakupu, tylko przyszedl na kołach wikinga pokazanych na innym foto:

1e848fe8427e91b98d0aba9fecfb.jpg


I Manta po przeróbce:

g.jpg
gg.jpg
ggg.jpg
gggg.jpg
ggggg.jpg


:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Te felgi są zarąbiste. Dodają niesamowitego uroku tej miniaturce. Podoba mi się taki tuning.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Fajnie wygladają te modele, szczególnie oświetlone ale dupeczka nie ma oka z lewej strony i tyłek jak u Kardaszianowej tv 52";)Świetnie wyglądają te oświetlone modele(y)(y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie
Z racji przymusowego odpoczynku w domu mam chwile na modele i skończyłem przeróbke Żuka od @piotr66 . Model dostał rejestracje, nowe przednie i tylne lampy, oswietlenie, elementy fototrawione (kierownica, lusterka, wycieraczki) zostały pomalowane, w srodku trafił ładunek (beczka i skrzynia) oraz kierowca. Wymieniłem wszystkie szyby prócz przedniej ponieważ tamte były nierówne a szyby przednie i jedna boczna była przedzielona markerem wiec zrobiłem je z dwoch połówek (niby odsuwana jak w 1:1).
Trafi do szafy i bedzie czekał na zrobienie modułu :)

a.jpg
aa.jpg
aaa.jpg
aaaaa.jpg
aaaaaa.jpg
aaaa.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Pięknie przerobiłeś tego Żuczka. Wygląda bardzo realistycznie. Patent na szyby boczne rewelacyjny. (y) Gratuluję.
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Manta i kadzior wyglądają super :cool: świetne przeróbki obydwu modeli ,polerka zderzaków ,gleba ,i te koła :eek: (sa po prostu zajebiste) (y) do tego podmalowania i żółte blachy , wszystko tworzy tutaj niesamowity efekt ,Gratuluje wykonania ,,, co do Żuka to wygląda teraz znakomicie ,został pięknie dopieszczony (y)(y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
No to znowu świetną robotę odwaliłeś.Efekt super(y), a te boczne szyby jak w realu.Przy tak dopracowanym modelu to faktycznie felgi mogĺyby być bardziej zbliżone do oryginalnych;)
 

Marcin Sz

Aktywny użytkownik
Reakcje
129 34 3
Manta i Kadett miazga , zresztą jak wszystkie modele z pod Twojej ręki.
Pytanko ,masz w swoich zbiorach może Opla Omegę A 3000 24V albo EVO czy Lotus ???
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki