• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie,
Odkopie troche temat i zanudze znów oswietleniami(n) W warsztaciku prezentowałem fotki nowej 911 od herpy, przeszła kilka drobnych przeróbek, przemalowane wnetrze, lekko przyciemnione przednie lampy, pomalowane na czarno felgi i oswietlenie, tył oswietliłem inaczej niz dotychczac i z wieksza iloscia diód, model miał być zrobiony na sprzedaż ale teraz szkoda mi go sprzedać więc dostanie chyba inne koła i zostanie u mnie :ROFL: Wczesniej powstały inne modele na moduły Broda&Gerson Company, więc małe spotkanko 911 ze starsza siostrą i babochłopem cayenne ;) Jako że mam wiecej tych 911 (2015 i 2016 year) to niedługo tez trafią na warsztat i jedna napewno bedzie na sprzedaż.

cc.jpg
ccc.jpg
cccc.jpg
ccccc.jpg
cccccc.jpg
ccccccc.jpg
cccccccc.jpg
ccccccccc.jpg
cccccccccc.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Kolego @michas_w , powiedz co jest niechlujnego w pisowni w moim poście powyżej???:eek::eek::eek:
[DOUBLEPOST=1482702009,1482701345][/DOUBLEPOST]Wyjaśnione. To przypadkowe kliknięcie, dzięki kolego @michas_w za usunięcie przypadkowej oceny.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Zmotywowany jednym porsche wykonałem kolejne, tym razem model 911 carrera ktory nie posiada środkowej blendy. Roboty sporo ale mysle ze warto. Dodatkowo model dostał czarny środek z innej wersji, inne lepsze koła pomalowane na czarno, podmalowane lusterka i oswtetlenie. Model jest na sprzedaż, pojawi się w dziale giełda.

d.jpg
dd.jpg
ddd.jpg
dddd.jpg
ddddd.jpg
dddddd.jpg
ddddddd.jpg
dddddddd.jpg

ddddddddd.jpg
dddddddddd.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 30

Podobne wątki