• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gospodarstowo rolne Ptak

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#61
Pomysły masz ciekawe na przedstawianie poszczególnych modeli. Mi się podoba LR Defender w wersji pick-up(y)(y)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#65
Fajne fotki i modele.Coraz bardziej po głowie chodzi mi ta skala, ale chyba muszę odpuścić.Za dużo już tego.Jednak jak patrzę na Claasy czy Masseye to ślinka cieknie.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#69
Witam dziękuję za komentarze.
Fajne fotki i modele.Coraz bardziej po głowie chodzi mi ta skala, ale chyba muszę odpuścić.Za dużo już tego.Jednak jak patrzę na Claasy czy Masseye to ślinka cieknie.
Szczerze powiedziawszy nie polecam skali,gdy się człowiek wciągnie w nią zaraz okazuje się że musi ogłosić nie wypłacalność.:D
A tak na poważnie to polecam naprawdę masa fajnie zrobionych modeli,wyglądają jak realne.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 22

Podobne wątki