• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gospodarstowo rolne Ptak

OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#21
Jelenia dostałem w formie praktycznie złomu dostał nowe barierki,koła,heder oraz kilka klamotów.
Większość maszyn rolniczych mam już pobrudzonych co prawda są one pobrudzone bardzo delikatnie, głównie koła,błotniki ale ślady że robią w polu są .
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#30
E super jak na samoróbkę. Proponuję żebyś uruchomił produkcję seryjną takiego sprzętu;). A jak zrobisz coś w 1/76 to i ja chetnie coś nabędę:) Może jakiś motyw z zwierzakami hodowlanymi albo wywóz nieczystości?;)
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#31
Produkcji seryjną uruchomię gdy dojdę do poziomu jaki reprezentują mistrzowie modelarstwa w skali 1:32 czyli holendrzy czy niemcy.(Czasem gdy oglądam ich pracę to zastanawiam się czy aby to nie był oryginał w skali 1:1). Zajmie mi to pewnie z 10 może więcej lat :D.Poza tym jestem przywiązany do modeli które robię jeśli miał bym coś sprzedawać to tylko model który stojąc na półce razi mnie słabym wykonaniem.
W skali 1:76 nie mam doświadczenia ani żadnego modelu aby się nieco na nim wzorować,więc wątpię abym w tej skali coś wyprodukował.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#37
Witam po dłuższej przerwie w prezentowaniu modeli w tym temacie postanowiłem pokazać wam dziś Claas-a Ariona wraz z ramieniem Herder oraz łyżką odmulającą.
Claas to pseudo model firmy siku.

Model ma zrobione :

przedni most

przerobione podwozie

obciążniki przednie

tuz

kabinę (wywaliłem szyby szkielet kabiny obniżyłem o kilka mm, zrobiłem otworzone okno wstawiłem nowe oszklenie)

bajery na dachu: otworzony szyberdach,trąby,obrysówki belka świetlna

kilka rupieci w kabinie

nowe poręcze oraz lusterka

ramię herdera oraz łyżkę do odmulania

nowe opony trelleborg oraz system regulacji ciśnienia w nich

nowe błotniki

wash

kurz

oraz kilka innych dupereli



Oczywiście ramie jest w pełni sprawne można go obracać łyżka jest zdejmowalna.









 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
#39
No i jak widać na załączonych obrazkach z metalowego Siku też można zrobić ciekawy model. Tylko trzeba włożyć dużo pracy. Podziwiam i gratuluję. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 22

Podobne wątki