• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Gliwice - Miniaturowa Polska - szukamy chętnych do wystawienia wspólnej dużej makiety H0e

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#1
Pojawił się pomysł, żeby na wrześniowym spotkaniu w Gliwicach złożyć makietę H0e. Koordynatorem byłby Jarek Ruszkowski.
Jarek zaproponował, żeby najpierw policzyć się i zobaczyć kto chce i może wziąć udział w tej imprezie.
Zaproponował, a ja podchwyciłem pomysł, żeby wcześniej podczas zamkniętej imprezy technicznej zmontować układ, sprawdzić wszystko i trochę pojeździć.
Jarek może zorganizować spotkanie w Żyrardowie, w któryś ustalony przez nas wakacyjny weekend. Możemy mieć salę w Muzeum Lniarstwa. Nocleg w zaprzyjaźnionym hotelu. Cena bez zniżek to 120 zł ze śniadaniem, ale będą zniżki zależne od liczby gości, lub w pensjonacie pod Żyrardowem gdzie ceny są niższe (ok 60 zł) ale bez śniadania.
Co Wy na to?
Proszę tych, którzy chcą i mogą wziąć udział w tych spotkaniach o zgłaszanie się z podaniem posiadanych modułów.
Czasu do namysłu nie ma wiele, bo Elvis chciałby jak najszybciej wiedzieć ile miejsca przeznaczyć na nasze H0e.
Pozdrawiam
M
 

jery7

Użytkownik
Reakcje
122 0 0
#2
Pojawił się pomysł, żeby na wrześniowym spotkaniu w Gliwicach złożyć makietę H0e. Koordynatorem byłby Jarek Ruszkowski.
Jarek zaproponował, żeby najpierw policzyć się i zobaczyć kto chce i może wziąć udział w tej imprezie.
Zaproponował, a ja podchwyciłem pomysł, żeby wcześniej podczas zamkniętej imprezy technicznej zmontować układ, sprawdzić wszystko i trochę pojeździć.
Jarek może zorganizować spotkanie w Żyrardowie, w któryś ustalony przez nas wakacyjny weekend. Możemy mieć salę w Muzeum Lniarstwa. Nocleg w zaprzyjaźnionym hotelu. Cena bez zniżek to 120 zł ze śniadaniem, ale będą zniżki zależne od liczby gości, lub w pensjonacie pod Żyrardowem gdzie ceny są niższe (ok 60 zł) ale bez śniadania.
Co Wy na to?
Proszę tych, którzy chcą i mogą wziąć udział w tych spotkaniach o zgłaszanie się z podaniem posiadanych modułów.
Czasu do namysłu nie ma wiele, bo Elvis chciałby jak najszybciej wiedzieć ile miejsca przeznaczyć na nasze H0e.
Pozdrawiam
M
Witam wszystkich. Dołączam się do informacji naszego Kolegi Marka. Myślę, że czas zebrać się razem i podziałać w temacie H0e. Wbrew pozorom wąski tor jest dosyć popularny w naszym kraju i faktycznie posiadamy fajne, klimatyczne makiety. Może zbierzmy się razem i uświetnijmy imprezę w Gliwicach. Owszem czasu nie ma za dużo ale da się to ogarnąć. Proponuję spotkanie techniczne w Żyrardowie gdzie dysponuje dużą halą a i koszty pobytu nie byłyby duże jak wspomniał Marek. Propozycja spotkania to zjazd w celu ustawienia układu, sprawdzenia go i oczywiście dobrej zabawy. Jeśli to możliwe proszę o w miarę możliwości deklaracje z Waszej strony, kto ewentualnie byłby chętny i jakimi skrzynkami dysponuje. Zachęcam do współpracy w tym temacie. Pozdrawiam Jarek Ruszkowski - Makiety i Dioramy Kolejowe.
Tel. 608064291
E-mail. jery7ru@gmail.com