• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Gliwice – MINIATUROWA POLSKA – Świat wokół kolei – 29-30 września 2018 r.

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#1
W Gliwicach szykujemy cykliczną imprezę na skalę ogólnopolską:
MINIATUROWA POLSKA - Świat wokół kolei - 14-16.IX. GLIWICE 2018
do obiektu - Hali Widowiskowo-Sportowej Gliwice - o kubaturze największych stadionów w Polsce, zostaną zaproszone/dopuszczone do niezależnego zaprezentowania siebie kluby, związki, znaczące "gremia społeczne" związane z szeroko pojętym kolejowym hobby - te których osiągnięcia są już znane. Promocja tej imprezy, co leży w interesie właściciela obiektu - Miasta Gliwice - jest ogólnopolska - przy okazji promocji imprezy, promuje ten największy obiekt widowiskowo sportowy, zapewniając mu coroczne wykorzystanie i utrzymanie. Przy tej okazji także spółki kolejowe już zaczynają zabiegać o zaznaczenie swej obecności na tej kołokolejowej imprezie.

Wszyscy dopuszczeni do imprezy wystawcy mają zapewnione: posiłki i zakwaterowanie, jak również zwrot kosztów związanych z przywiezieniem ekspozycji na imprezę. Uchylając rąbka tajemnicy informuję, że w ramach działań promocyjnych z imprezą ma być związane unikalne trofeum - np. zestaw modeli wagonów, model lokomotywy, czy inna produkcja, która będzie wyprodukowana wyłącznie na tę imprezę i sprzedawana wyłącznie na tej imprezie w cenie poniżej ceny hurtowej produkcji - gdyż brakująca różnica jest pokryta z budżetu na promocję. Oczywiście informacja o tym - jakie trofeum i przez kogo wyprodukowane - jako zachęta do odwiedzenia imprezy będzie reklamowana w całej Polsce. Taka reklama dla producenta też jest nieobojętna i także wpływa na unikalność i cenę trofeum.
DJI_0456_1-1030x688.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#3
A się będą lać żeby zostać dopuszczonym, większa frekwencja byłaby gdybyście jeszcze odpuszczali, niektórym.
Może być zacna impreza.
 
Z

Zv

Gość
#6
Ciesze się, że wreszcie jest oficjalne info. Wąskotorówka zgodnie z umową będzie :)
Jestem odpowiedzialny za zgłoszenia wąskotorowców - zapraszam!
Zgłoszenia i wiecej info: zvolack(małpa)adres.pl
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.052 26 1
#8
Ciesze się, że wreszcie jest oficjalne info. Wąskotorówka zgodnie z umową będzie :)
Jestem odpowiedzialny za zgłoszenia wąskotorowców - zapraszam!
Wiecej info na forum H0e.
A będzie w tym roku Istebna?
Wpis połączony automatycznie:

PS.
Mniej więcej w tym miejscu, gdzie na dole zdjęcia stoi kilka samochodów przechodził tor wąski z Gliwic Wąskotorowych do stacji Trynek. Signum temporis.
 

Kubaloko

Użytkownik
Reakcje
23 0 4
#11
Speedway napisał i zadał równanie w wątku Sosnowieckim,
"Czy uzasadnionym byłoby ułożenie równania:
Piotrków + Poznań = Gliwice ?"
moja odpowiedź otóż jest taka:
Wyłączyłbym z równania Piotrków bo tam jest zacne spotkanie a Poznań to już komercja beznadziejna, wiec i w końcu coś się zadzieje w innym regionie kraju naszego co może być strzałem w dyche, dobrze dobrze że hala walczy i miasto Gliwice o promocję takiej imprezy, w Poznaniu NIGDY miasto nie wspierało inicjatyw i nie wspomagało " hobbystów " ....
równanie jest proste
Poznań-kraj*=Gliwice .... proste? proste.
* czytaj hobbyści pasjonaci modelarze
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#12
Wyłączyłbym z równania Piotrków bo tam jest zacne spotkanie
Było, chyba nie wierzysz w te pierdoły o niemożliwości organizacji imprezy z powodu remontu całej ulicy.
Ustało na niej życie całkowicie, bo remont jest, bzdura, nie postawiliście szopki dla głównego sponsora i się wypiął, pewnie już impreza zdechła, a szkoda.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#14
Salon Hobby w Poznaniu nie jest organizowany przez miasto , a przez MTP.
I pisanie takich stwierdzeń mija się z prawdą kol @Kubaloko .
MTP to firma ,która liczy na zysk po najmniejszej linii oporu ( tu mam na myśli zakwaterowanie dla hobbystów, modelarzy etc...)
Gliwice chcą wypromować imprezę i chwała im za to a jak to będzie czas pokaże.
Pozdrawiam serdecznie
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#15
A ja trzymam kciuki za powodzenie i dalszy rozwój, a po drodze z Łodzi można wstapić do zajazdu u Basi lub Basieńki, ach ta słaba pamięć i onegdaj dobrze zjeść, czy dziś też, się okaże niebawem.:)
 

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#17
To ja pod Maćka zgłaszam dwa moduły znane z Istebnej - jeden normalny (bocznica szlakowa Dynów ) i jeden wąski (stacja)
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#18
No to Wąskotorowa Kolej Polowa też chętnie by się na imprezy zapisała ,o ile było by miejsce gdzie można by te 5" rozłożyć .:)
Pozdrawiamy .