• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Gliwice – MINIATUROWA POLSKA – Świat wokół kolei – 28-29 września 2019 r.

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#98
Pięknie jak się słucha tych peanów pochwalnych, a czy to prawda że na imprezie pod znaczącym tytułem w którym pojawia się nazwa kraju powstajacego z kolan, dominowali Czesi i Słowacy z TT-ką, no i czemóż to ach czemu, "Jedynka" w takim podłym kacie została umieszczona, czy dlatego ze tak niepopularną w naszem kraju pozostaje wciąż.
 

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
#99
Może Czesi i Słowacy i naszych swoim pokazem zmobiluzują? Wiem Pawle, że uwierzyć Ci w tą piękną wizję będzie trudno, ale może w 2020 będzie jednak lepiej? ;)
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Nie mam nic do Czechów ani Słowaków, impreza o takiej pięknej nazwie i taka siurpryza, a podobno brakło miejsca dla "naszych" , ja to widzę tak, to wygląda mi na kolejną imprezę dla znajomych królika, mimo reklamy odrobinę nie do końca sprawnie przygotowaną.

Może Czesi i Słowacy i naszych swoim pokazem zmobiluzują? Wiem Pawle, że uwierzyć Ci w tą piękną wizję będzie trudno, ale może w 2020 będzie jednak lepiej? ;)
Hm, no niech mobilizują.

To taki trzeźwy głos w sytuacji gdy wszyscy nieomal popuścili z zachwytu.
Wszystkie opinie pozytywne, już to rodzi podejrzenie że to manipulacja.