• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Gliwice – MINIATUROWA POLSKA – Świat wokół kolei – 28-29 września 2019 r.

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
#63
No i niestety kicha w wykonaniu Piko, kuszetka z siedzeniami bo by trzeba było formę zmienić i Chińczycy by za długo składali i by koszty wzrosły. To są słowa ich przedstawiciela nic sam nie zmieniałem. Ktoś tu chyba chciał udawać Tilliga i ich kuszetki z siedzeniami, nowa forma i zrobione z takim uproszczeniem, jakby nie wiedzieli o komentarzach odnośnie wyrobu Tilliga.
A tak z ciekawostek to Remaj dołączył do ekipy Piko Polska. Drużyna pierścienia(Grzesia) się powiększa by walczyć z ciemnymi mocami Robo i Roco;)
Najciekawsza gablota
20190928_112311_Easy-Resize.com.jpg

20190928_112329_Easy-Resize.com.jpg

20190928_100936_Easy-Resize.com.jpg

No i wspomniane Piko z kronikarskiego obowiązku, dla mnie bez szału.
IMG_20190928_115148_Easy-Resize.com.jpg

PS
Moniczki z jego super modelami niestety nie było:p
 
Ostatnio edytowane:

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#66
Bardzo ciekawa ekspozycja. Bardzo duże makiety zarówno w H0 jak i TT. Dużo uśmiechniętych twarzy. Bardzo jestem ciekaw kto wygra konkurs. Premiera bieszczadzkiej wąskotorówki i jedyna parowozownia w Grabowie Pomorskim to moi faworyci ale przyznaję, że nie miałem czasu na szczegółowe oględziny pozostałych makiet. Bardzo miło było zobaczyć makiety PMM. Warto przyjechać :) .
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#68
Ja - jak jakiś gamoń - zapomniałem aparatu. Ale było sporo osób z profesjonalnym sprzętem. Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#71
To ja dziękuję za ten dla mnie zaszczyt. Nie wyszło to tak jak sobie wymarzyłem ale może kiedyś będę miał szansę to poprawić - wszak to dopiero pierwszy raz. :X3:
Żałuję, że nie mogłem dłużej zostać. Czekam z niecierpliwością na filmy Jacka. Może uda się także pojechać po torach PMM? Takie imprezy, z modułami z klubów ortodoksyjnych odzwierciedlających starą kolej i tych nowocześniejszych, przypominają mi czasy kiedy jeszcze wszyscy bawiliśmy się razem. Może Gliwice pomogą powrócić do tych chwil? Wszak dzisiaj Klecza występowała na nitce PMM. Wystarczyłaby tylko jedna linia łącząca TMM i przyjaciele z PMM i przyjaciele jak na HOBBY w 2010 i 2014. Warunki są, bardzo miła atmosfera jest. :)