• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Gielda Warszawa]

speedylelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#2
WARSZAWA
Data: trzecia niedziela miesiąca
Miejsce: Muzeum Techniki (Pałac Kultury i Nauki)
Czas trwania: 10:00 - 14:00
Wstęp: 5 zł
Organizator: Warszawski Klub Modelarzy Kolejowych
 

speedylelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#4
Myślę, że to pytanie natury egzystencjalnej - czy niedziela jest niedzielą?
I drugie pytanie - czy trzecia niedziela miesiąca jest trzecią, czy czwartą?
Oj, Hamlet , to by miał używanie.
 

Bagnet

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Kolego, nie spodziewaj się rewelacji, niestety giełda już mocno przegrywa z portalami aukcyjnymi i z ogłoszeniami na forach. I cenowo, i rodzajowo.
Pojechałem tylko raz, szczerze mówiąc widziałem towar wystawiony przez tych samych sprzedawców na allegro i na giełdzie, tylko na giełdzie drożej o 20-40%. A wybór naprawdę niewielki.

Acha, jeszcze zdenerwowałem się, bo jak pytałem o cenę lokomotywy to było 280zł, a jak przyszło do kupowania po sprawdzeniu czy działa, to cena wzrosła do 400zł. Dużo lepiej szukać przecen po sklepach internetowych, przynajmniej kupisz z gwarancją.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#9
Bagnet napisał(a):
Kolego, nie spodziewaj się rewelacji, niestety giełda już mocno przegrywa z portalami aukcyjnymi i z ogłoszeniami na forach. I cenowo, i rodzajowo.
Pojechałem tylko raz, szczerze mówiąc widziałem towar wystawiony przez tych samych sprzedawców na allegro i na giełdzie, tylko na giełdzie drożej o 20-40%. A wybór naprawdę niewielki.

Acha, jeszcze zdenerwowałem się, bo jak pytałem o cenę lokomotywy to było 280zł, a jak przyszło do kupowania po sprawdzeniu czy działa, to cena wzrosła do 400zł. Dużo lepiej szukać przecen po sklepach internetowych, przynajmniej kupisz z gwarancją.
Dobrze, że to napisałeś bo miałem profilaktycznie podjechać ale po Twoim wpisie już wiem, że szkoda czasu.
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
#11
Rafał G. napisał(a):
Bagnet napisał(a):
Kolego, nie spodziewaj się rewelacji, niestety giełda już mocno przegrywa z portalami aukcyjnymi i z ogłoszeniami na forach. I cenowo, i rodzajowo.
Pojechałem tylko raz, szczerze mówiąc widziałem towar wystawiony przez tych samych sprzedawców na allegro i na giełdzie, tylko na giełdzie drożej o 20-40%. A wybór naprawdę niewielki.

Acha, jeszcze zdenerwowałem się, bo jak pytałem o cenę lokomotywy to było 280zł, a jak przyszło do kupowania po sprawdzeniu czy działa, to cena wzrosła do 400zł. Dużo lepiej szukać przecen po sklepach internetowych, przynajmniej kupisz z gwarancją.
Dobrze, że to napisałeś bo miałem profilaktycznie podjechać ale po Twoim wpisie już wiem, że szkoda czasu.
Był ktoś, warto było przyjechać?
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#12
Rafał G. napisał(a):
Rafał G. napisał(a):
Bagnet napisał(a):
Kolego, nie spodziewaj się rewelacji, niestety giełda już mocno przegrywa z portalami aukcyjnymi i z ogłoszeniami na forach. I cenowo, i rodzajowo.
Pojechałem tylko raz, szczerze mówiąc widziałem towar wystawiony przez tych samych sprzedawców na allegro i na giełdzie, tylko na giełdzie drożej o 20-40%. A wybór naprawdę niewielki.

Acha, jeszcze zdenerwowałem się, bo jak pytałem o cenę lokomotywy to było 280zł, a jak przyszło do kupowania po sprawdzeniu czy działa, to cena wzrosła do 400zł. Dużo lepiej szukać przecen po sklepach internetowych, przynajmniej kupisz z gwarancją.
Dobrze, że to napisałeś bo miałem profilaktycznie podjechać ale po Twoim wpisie już wiem, że szkoda czasu.
Był ktoś, warto było przyjechać?
hmm.. ale giełda jest chyba dopiero 15 Stycznia? Czy coś źle zrozumiałem? :p
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#15
mazinho_2005 napisał(a):
Giełda kicha. To była moja pierwsza wizyta od chyba 10 lat i się mocno zawiodłem - asortymentem i cenami.
Niestety ta giełda kichą jest już od co najmniej 2 lat... Sprzedawcy się wykruszyli bo nie było za wielu klientów to i większość pozostałych odwiedzających się wykruszyła i zostało głównie towarzystwo wzajemnej adoracji.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#16
Corwin napisał(a):
Niestety ta giełda kichą jest już od co najmniej 2 lat...
A to szkoda, z wypiekami jeździłem co miesiąc do stolycy, na giełdę, ale w tamtych czasach to przecisnąć się trudno było, prezesem WKMK był Monsieur Brzozowski.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#17
Kpt.Nemo napisał(a):
Corwin napisał(a):
Niestety ta giełda kichą jest już od co najmniej 2 lat...
A to szkoda, z wypiekami jeździłem co miesiąc do stolycy, na giełdę, ale w tamtych czasach to przecisnąć się trudno było, prezesem WKMK był Monsieur Brzozowski.
Pawle, ale to musiało być tak z 10-15 lat temu. Teraz brak pomysłu na giełdę oraz allegro wymiotły sprzedawców i klientów. Jedyna giełda która jeszcze się liczy to Katowice... ale i tam wiele brakuje do czasów świetności.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 0
Imprezy 11
Imprezy 2
Imprezy 14
Imprezy 56

Podobne wątki