• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Giełda Sosnowiec – Giełda Modelarska SMK Katowice

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
Masz rację. Tylko, że upoważnieni też często nie odpowiadają na takie pytania w ogóle, stąd sytuacje opisane przez Ciebie.
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Zawsze jak wokół jakiegoś towarzystwa pojawia się trochę kasy to się robią kwasy ;) ...no taka natura człowieka...płatność za giełdę mnie dziwi ale nie zniechęca.

BTW staram się przypomnieć sobie czy w latach 90 za komputerową giełdę w domu związkowca, później w DOKP też się płaciło i nie mogę sobie przypomnieć...
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Nie bywam na giełdzie w Katowicach, ale przecież lokal, energia, ogrzewanie w zimie - nie są za darmo. Internet ze swoim "za darmo" trochę ludzi rozbestwił - ale i tutaj zaczyna się płacenie za dostęp do serwisów, treści, etc. Niestety, żeby coś było za darmo ktoś musi za to zapłacić pieniędzmi lub poświęceniem swojego czasu na to.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
A będzie coraz lepiej.
Jeśli idzie o cenę biletu, to jest to 4zł.
Giełda w godzinach od 8.00 do 12.00.
Zapraszamy 1-go lutego.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
Taki stolik jak widać na zdjęciu WM-Model'a w rzędzie po prawej 2 dychy. Taki jak ma Andrzej Wilk, 1/2 (Dla niewtajemniczonych: Pierwsza osoba po lewej, wydawca KMiD, prezes SMK Katowice).
P.s. Żeby uprzedzić kolejne pytania: Regulamin giełdy do wglądu przy stoliku kasjera.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
518 41 1
Taki stolik jak widać na zdjęciu WM-Model'a w rzędzie po prawej 2 dychy. Taki jak ma Andrzej Wilk, 1/2 (Dla niewtajemniczonych: Pierwsza osoba po lewej, wydawca KMiD, prezes SMK Katowice).
P.s. Żeby uprzedzić kolejne pytania: Regulamin giełdy do wglądu przy stoliku kasjera.
A kasjer ile płaci za stolik? ;):D
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Po raz kolejny "wystawiłem" ocenę mimo że jej nie wystawiłem. Jak się jakiemuś adminowi moja obecność na forum nie podoba to niech mi to offen napisze a nie grzebie w koncie...mam jednak nadzieję, że to jakiś błąd tylko. @Kris usuwam ten negatyw...
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
Po raz kolejny "wystawiłem" ocenę mimo że jej nie wystawiłem. Jak się jakiemuś adminowi moja obecność na forum nie podoba to niech mi to offen napisze a nie grzebie w koncie...mam jednak nadzieję, że to jakiś błąd tylko. @Kris usuwam ten negatyw...
Chyba jednak musisz bardziej popracować nad kontrolą myszki... nikt z administracji Twoich ocen nie dotyka - szczególnie, że admin może usunąć Twoją ocenę ale nie może jej w Twoim imieniu przyznać.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
przed wejściem na giełdę (tutaj jako zwiedzający, bądź kupujący) płaci się za wstęp (temat trochę dyskusyjny, szczególnie wśród gości zza naszej zachodniej granicy "z branży"
Nikt nie lubi płacić, ale dlaczego miałby to być temat dyskusyjny, zwłaszcza dla gości zza zachodniej granicy? W Niemczech wstęp na tego typu giełdy (modelarskie, kolejowe) kosztuje zwykle 4-5 euro (żeby nie było wątpliwości, chodzi o wstęp dla zwiedzających i kupujących, nie dla wystawców). Na duże imprezy, np. Modelspoor w Utrechcie, bilet potrafi kosztowac nawet 15 euro.