• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Geoline - korozja plastiku?

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#21

Miqi

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#22
Witam,

odgrzeję trochę temat

- posiadałem dużą kolekcję torów geoline, ale spotkałem się z podobnym problemem - po kilku latach tory rozpadały się w rękach -nie był to szczyt torów modelowych, ale przynajmniej w moim wypadku "tylko pogłoging" sprawdzały się idealnie - dekodery i napędy do zwrotnic umieszczone w zwrotnicach.
- obecnie przesiadłem się na RocoLine z gumową podkładką i tu do podłogingu jest również ok - napędy i dekodery umieszczone pod zwrotnicami i czerpiące energie bezpośrednio z torów, ale mają wadę - trzeba przycinać gumę przy zwrotnicach - nie jest to może upierdliwe ale każda modyfikacja torowiska wiąże się z innym przycięciem.

Moje pytanie jest następujące czy istnieje na rynku podobne rozwiązanie innego producenta tzn czy inni producenci oferują napędy i dekodery (niekoniecznie podtorowe) tak abym miał napęd i dekoder zasilany prosto z torów?

Pozdrawiam


Miqi
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolej podłogowa 5

Podobne wątki