• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Gdzies tam (ukonczona) TT

arturhej

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#1
Hej
Po wielkich trudach udało mi się wykonać prosta dioramę z której jak na razie jestem całkiem zadowolony. To trzecie podejście. O dziwo z drugiej tez byłem początkowo zadowolony, jednak oglądając ja teraz trochę mierzi:) Pierwsza straszy z szafy:)
Szutrowanie i teren zrobiłem trochę wcześniej, w późniejszym etapie posklejałem i pomalowałem semafor (4 godziny w niedzielne przedpołudnie). Wagonik na gościnnych występach.
IMG_9883.jpg

IMG_9885.jpg

IMG_9879.jpg


Pozdrawiam
Artur
 

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
423 0 0
#3
Mi się też podoba :)

Ponieważ mam pewne uprzedzenia do robienia/kupowania elektrosadzarek, chciałem zapytać jak sadziłeś trawę?
 
OP
OP
arturhej

arturhej

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#4
Fajnie ze się podoba. Dzięki...
Trawę sadzilem zrobiona przez siebie elektrosadzarka z łapki na muchy wg. instrukcji zamieszczonej gdzieś na forum. Wizualnie sadzarka wygląda tak sobie ale działa:)
Z racji ograniczonego napięcia sądzi trawę do długości 4 mm.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#5
szczególnie jeśli ktoś porywa się na TT!
Co byś powiedział, gdyby ktoś się porwał na N a co dopiero Z ? :) Szczerze mówiąc skala TT nie jest aż takim wyzwaniem jak się wydaje co niektórym. Modele są mniejsze - ale nadal na tyle duże by makiety budować bez potrzeby używania lupy :) więc słowo "porywa" to trochę (moim zdaniem) na wyrost jest. Jedyna bolączka w TT to brak wielkoseryjnego taboru PKP, szczególnie w epoce IV (np. brak w zasadzie lokomotyw w tej epoce - większość to III albo VI) , choć na pewno więcej tego niż w N czy tym bardziej Z.
Kolego Arturze, ten semafor to KLUBA czy może z UMF? Strzelam, że był z zestawu do montażu.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki