• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gdzie kupić wózki do wagoników?

kokodin

Użytkownik
Reakcje
47 0 2
#1
Nie wiem czy popełniam wielki grzech, ale przeglądając forum nie widziałem podobnego tematu, może źle szukam.

Zastanawialem sie kiedyś nad zakupem do własnej produkcji wagoników wózków do wagonów na aliexpresie. Sprzedaja tam zestawy se sprzęgami rapido lub łapkami. plastikowe brązowe koła w dosyć znośnych cenach. Oczywiście często mylą skale lub podają wszystkie wymiary tylko nie rozstaw osi. Tak wiec do tej pory sie nie skusiłem
W polskich sklepach z częściami do n-ki też często albo pustynia albo drogo.

Tak wiec się zastanawiam czy w ogóle warto szukać i czego warto szukać. może w ogóle kupić kila wagonowo chinola i udawać że to do czegoś podobne, żeby mieć chociaż jeden długi pociąg

Jak wy sie zaopatrujecie w koła i wózki? Recykling złomu piko z allegro to chyba na dłuższąmetę odpada.
 

storch

Użytkownik
Reakcje
39 0 0
#2
Cześć. Ogolnie nie mam pojęcia o jakosci wózków z ali expres, koledzy wagony tam kupiowali, ponoć nie najgorsze. Wszystko zalezy od tego jaki wozek potrzebujesz i ile chcesz za niego zapłacić. Jesli towarowy typu Diamond to w nscalesupply powinno byc ich pod dostatkiem. Jesli 1xta to na shapeways.com Kol. Szymon wystawil kilka wydrukow tego typu wózka. Y25 - tu jest gorzej, wlasciwie zostaje ebay albo producenr- ostatnio byla wyprzedaz u Fleischmanna i Y25 mozna bylo podlapac za 4,40 euro wraz z osiami, co wydaje mi się ceną do zaakceptowania. Mozna tez na ebayu kupowac zlomy wagonów, moze cos się trafi. Najgorzej jest z osobowymi - tu tylko ebay albo producenci, a ci sobie liczą....
Pozdraw
Storch
 

Podobne wątki