• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Gdzieś w PRL

OP
OP
Puzon Gagarina

Puzon Gagarina

Aktywny użytkownik
Reakcje
183 14 0
#21
Najprawdopodobniej tak jest przeglądnąłem zdjęcia tego z kolekcji i zobaczyłem że przód ma identyczny tylko tył inny dziękuję za informację
Pozdrawiam
 
OP
OP
Puzon Gagarina

Puzon Gagarina

Aktywny użytkownik
Reakcje
183 14 0
#22
Zbieram się do zrobienia dioramy dla FSO Warszawa 203P w skali 1/43. W najbliższym czasie jak już zrobię tą diorame to na pewno wrzucę jakieś zdjęcia.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
#24
Witaj kolego na forum. Pokazuj swoje prace, przyjmuj na klatę krytykę, ciesz się z pochwał i baw się dobrze.
A propos Stara. To model w większej niż 1:87 skali, wygląda mi na 1:72. Stąd te obłe kształty, nieprawidłowe światła itd. Z tego modelu ciężko wyciągnąć coś więcej, bo trzeba by go zmyć z farby, poprawić co nieco i dopiero pomalować.
Dioramka ciekawa, a jak na pierwszy raz to całkiem dobra. Trzeba by popracować nad trawą, dać kilka różnych długości i będzie OK.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 8
Dioramy i makiety 32
Dioramy i makiety 14

Podobne wątki