• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gbs czyli 208K - preludium.

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#4
eSeL napisał(a):
Pod Prokocimiem chyba :)
Wdzianko na prywatny użytek jeśli dobrze rozumiem słowo "wiela".
Ano tak mi się napisało pytanie po ile zestaw :D
A nawet jak nie kupić, to popodziwiać przynajmniej na forum można :D
Juz łapki zacieram, bo się szykuje fajny wagonik :D

Ehh ... moment ... zaraz wracam, bo idę po popcorn i colę, a Ty Waść dawaj relację na żywo dalej, miejsce w pierwszym rzędzie rezerwuję i oglądam :D
 
OP
OP
eSeL

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#5
Łooo, prrr! Wiśta! Na razie tyle. Wyszło że się składa, teraz trzeba wprowadzić poprawki i zrobić na odpowiednich grubościach blach.
Mogę wsadzić uchwyty najwyżej :sad:
Żebyś nie jadł popkornu luzem zatem to poniżej cos jeszcze co malowałem na tym samym patyku.
 

Załączniki

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#6
eSeL, pamiętasz że jestem żywo zainteresowany tym maleństwem? Jakbyś tylko miał gotowce lub zestawy do montażu to poproszę uprzejmie. :grin:
 
OP
OP
eSeL

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Pamietam! Na razie zmiana koncepcji bo słabo sie składa. Powiedzmy w skali 1 do 5 wymaga szóstki. Części pasują ogólnie rzecz biorąc ale jest trudny i wymaga zbyt dużej precyzji. A jak wolę kałacha od M16 ;)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#8
Nikt nie mówił, że będzie łatwo i nie jest, więc dawaj dalej, bo leci już drugi kubełek kukurydzianych smakołyków ztn. kolejną fotę proszę, bo mam ogromne zaległości w przeglądaniu Twoich prac, a Twój warsztat stoi jakieś 1300 parseków przed moim, więc daj Waść się podszkolić, bo ... nie chcę być gorszy, a przy okazji i inny niech się uczą ;)

A ten powyższy akumlatorek będzie dostępny dla praktykantów spod ciemnej gwiazdy :?:
Pogromiło by się czymś takim rebeliantów :D
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#13
Teeee Mayster, co tu taka cisza ...... czyżby ekipa nie wytrzeźwiała jeszcze po 11-tym listopada :?: :LOL:
Dawać tu relacje, bo pocorn dowieźli :D
 
OP
OP
eSeL

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#14
Te robocop z ciemnej strony, a Ty się jeszcze do jakiegoś tematu w "Taborze" dziś nie zapomniałeś dopisać? :D
Kasa poszła na obchody, jak wypiliśmy za 4 - Kadrową to skończyliśmy na 25 Pułku Ułanów. Także bida po tej korupcji.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#15
Może Wam ogóreczki kiszone dowieźć lub chociaż kompocik z kiszonki :?: :LOL:
Co tak będziecie kacykować na kacu, jeszcze playta Was zmoże po zakupie kontenera Kacusia :LOL:
 
OP
OP
eSeL

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#16
Dowieź, a podobno czasu nie masz żeby wpaść :)
Z kontenerem to będzie kac jak się nie przerobi na Gniewczynę. A czułem jakiś mechaniczny oddech na plecach jak kupowałem :)
 
Ł

Łukasz K

Gość
#19
Sebastian B. napisał(a):
maxeus napisał(a):
ogóreczki kiszone dowieźć
A moze takie hamerykanskich ogoreczkow radioaktywnie pedzonych (made in china) co by sie wam ocka po cimku swiecily,zebysta do domow trafili. :D
Podyślyji no trochu bo bez pronda żorówko ni mrugo nawyt :)
Nadszedł "snowstorm" nad Kraków i czasem mroki piekielne panują w bloku (od śniegu?)
A tak to po radioaktywnych ogórkach ślypka bedom świciły nocom :grin:

Tak na poważnie, to: miło popatrzeć, że i w Polsce coraz lepiej wychodzą modele z mosiądzu.
Bravo dla tego Pana. Nie mój klimat ale podziwiam za talent :cool:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 0
Tabor 6
Tabor 69
Tabor 3
Tabor 9

Podobne wątki