• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

GALERIA MISTRZÓW - Modele na których widok szczena opada...

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#22
Też zacząłem z rok temu 1:72 Mi-24 Zvezdy i jak wiele innych modeli czeka na swoją kolej w szafie... To na pewno także model zvezdy, lepszego nie ma, Hobby Boss w tej skali jest mniej dokładny. Ten śmigłowiec ma coś w sobie, ze 2 lata temu 2 szt przeleciały nad Świdnicą być może były to Czeskie maszyny ale wrażenie zrobiły nieziemskie jak leciały to wszystko drgało i ten specyficzny dźwięk silników jak w 9 kompanii, coś niesamowitego.
24-ka to mój ulubiony śmiglak :)
U mnie na lądowisku/lotnisku będzie stacjonował Mi24 SDV 1/87 wykonany przez kolegę Marcina Czeszejko:) Ja z malowaniem kamuflażu nie poradził bym sobie, na 100 nie tak dobrze :(
1610873745234.png
 

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#23
Kilka zdjęć z wystawy ''IX Bałtycki Festiwal Modelarski"w której brałem udział jako gość.
 

Załączniki